Zmiany w hotelu Omega w Olsztynie   PERSONALIA

Krzysztof Malinowski awansował na dyrektora hotelu Omega (d. Novotel) w Olsztynie, który w ub.r. zmienił właściciela i został kupiony przez zagranicznych inwestorów. Nowy właściciel ma  plany rozbudowy i dużej inwestycji w obiekt. Pierwszy etap - budowa nowej restauracji właśnie rusza, kolejnym będzie basen ze strefą relaksu.

 Krzysztof Malinowski jest szefem kuchni z kilkunastoletnim doświadczeniem, doradcą ds. gastronomii. Prowadził działy gastronomii oraz restauracje hotelowych na poziomie 3 i 4 gwiazdek. Jest członkiem międzynarodowej organizacji Slow Food. W 2018 roku został członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Kucharzy Euro-Toques Polska „Mistrzowie kuchni w służbie zdrowej żywności”.

Dyrektorem marketingu i sprzedaży w Omega Hotel została Marzena Furmanek, od 2007 r. związana z branżą turystyczno-hotelarską w kilku hotelach w województwie Warmińsko-Mazurskim. Ostatnio jako manager wprowadzała na rynek hotel Pałac Mortęgi.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *