Otwarcie Hotelu angelo w Katowicach

Deweloperzy Warimpex i UBM oraz firma zarządzająca hotelami Vienna International dokonały dzisiaj otwarcia swojego szóstego designerskiego hotelu marki angelo po Pradze, Bukareszcie, Monachium, Pilźnie i Jekaterynburgu: hotelu angelo w Katowicach. Czterogwiazdkowy hotel, wyposażony w 203 pokoje i osiem salkonferencyjnych, jest szczególnie przygotowany na potrzeby osób podróżujących służbowo, często odwiedzających Katowice – metropolię gospodarczą i przemysłową.


Liczące 340 000 mieszkańców Katowice są jednym z najbardziej znaczących miast gospodarczych Polski, które w ostatnich latach otworzyło się na zmiany, jak również posiada interesującą ofertę kulturalną. Krzyżują się tu ważne europejskie szlaki komunikacyjne, a będące centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto pełni rolę silnego ośrodka gospodarczego.


W samym sercu biznesowego centrum znajduje się właśnie otwarty 4-gwiazdkowy hotel angelo. Ten biznesowo-konferencyjny hotel z 203 pokojami i piętrem executive dysponuje także 17 apartamentami wyposażonymi w aneksy kuchenne, przystosowanymi do dłuższych pobytów. Ponadto uwagę przykuwają także pomieszczenia konferencyjne o powierzchni 980 m², obejmujące osiem niezwykle jasnych sal spotkań oraz dużą salę konferencyjną na 300 osób. Wszystko to sprawia, że hotel oferuje największą powierzchnię konferencyjną w Katowicach. Na tych, którzy po męczącym dniu pragną się zregenerować przy odrobinie ruchu, a następnie zrelaksować w saunie, czeka idealne do tego celu przystosowane studio fitness, wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia kardio.


Z uwagi na swoje położenie i specjalny serwis nowy hotel stanowi interesującą ofertę głównie dla osób podróżujących służbowo, ale jest również doskonale przygotowany na potrzeby turystki miejskiej i kulturalnej.


Wyjątkowa koncepcja hoteli designerskich marki angelo polega na świeżości i nowoczesności
panującego w nich klimatu, dopełnionego doskonale dobraną kolorystyką i formami, stanowiącymi zaproszenie zarówno do pracy jak i do wypoczynku. Koncepcja designerska przewiduje mieszaninę intensywnych odcieni czerni, koralowego i żółtego, podkreślanych przez meble i akcesoria z Dalekiego Wschodu


Źródło: Warimpex

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.