Katowice : polscy piłkarze mieszkali w Courtyardzie, Ukraińcy w Vienna House, Holendrzy w Monopolu

Wlistopadzie najlepsze wyniki wśród polskich hoteli odnotuje zapewne Courtyard by Mariott Katowice. Na 10 dni stał się on bazą polskiej reprezentacji w piłce nożnej, rozgrywającej mecze na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Zgrupowanie przed pierwszym meczem towarzyskim z Ukrainą zaczęło się w niedzielę 9 listopada, a zakończyło w czwartek 19 listopada, dzień po meczu z Holandią w rozgrywkach Ligi Narodów. W międzyczasie piłkarze wylecieli w sobotę na mecz wyjazdowy z Włochami, po którym bezpośrednio jeszcze w niedzielę wrócili do Katowic. Dwa lata temu, gdy Polacy grali w Lidze Narodów na chorzowskim stadionie z Portugalią i Włochami, mieszkali w hotelu Monopol. Teraz w Monopolu mieszkała reprezentacja Holandii. Portugalczycy wybrali wówczas hotel Vienna House Easy. Teraz mieszkali w nim piłkarze Ukrainy. Sędziowie zakwaterowani byli podczas obecnych meczów w Q Hotelu Plus Katowice. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *