BEZDOTYKOWY RELAKS W HOTELOWYM SPA   MATERIAŁ PARTNERA

W obecnej sytuacji pandemicznej rosnącą popularnością cieszą się szczególnie urządzenia bezdotykowe. W przestrzeni SPA takie innowacje sprawiają, że gość hotelowy czuje się komfortowo i bezpiecznie, a zabieg nie wymaga obecności terapeuty. W portfolio firmy Nova Group znalazły się dwie światowe nowości, które są zaawansowane technologicznie, wyróżniają się nowoczesnym designem oraz wielością zastosowanych funkcji.

Urządzenie CELLISS to prawdziwa rewolucja w wyszczuplaniu, która powstała jako efekt współpracy uznanych światowych marek: Gharieni oraz DMS Group. Służy ono do modelowania sylwetki, walki z cellulitem i zmniejszenia masy ciała. To unikalne urządzenie, oparte na nowej metodzie zabiegowej, Cellumassage bazującej na opatentowanej technologii „Total Slimming System” (T.S.S.). Jest to nieinwazyjny proces drenażu, który jednocześnie działa na uda i biodra, a także pośladki lub mięśnie brzucha.

Za pomocą intuicyjnego interfejsu ekranu dotykowego program zabiegowy można spersonalizować. Dostęp do protokołów ustawiamy jednym dotknięciem, a po rozpoczęciu zabiegu nie wymaga on żadnej interwencji. Zintegrowane protokoły zostały opracowane przez specjalistów od zdrowia i urody, dlatego też można idealnie dopasować je do wybranych zabiegów i profilu klienta. Co równie ważne - to zaawansowane technologicznie urządzenie jest łatwe w użyciu i niezwykle wydajne.

Kolejną nowością, również od marki Gharieni, jest urządzenie MLX i3Dome, które stanowi połączenie długofalowego promieniowania podczerwieni (FIR), plazmy oraz światła.

Efektem zabiegów są m.in. stymulacja metabolizmu, zwiększenie detoksykacji, wzrost energii, poprawa regeneracji po wysiłku ale także poprawa wyglądu skóry. Podczas gdy technologia FIR stymuluje metabolizm i pocenie się ciała za pomocą długofalowych promieni podczerwonych przez MLX i3Dome, dodatkowe urządzenie do terapii plazmą i światłem (PLT), w sekcji głowy, zapewnia widoczne odmłodzenie i detoksykację skóry. Wykorzystanie połączenia trzech terapii w tak przemyślany sposób jest znacznie bardziej skuteczne, ponieważ wszystkie one wspierają się i potęgują wyniki indywidualnych zabiegów. Koncepcja urządzeń jest niezwykle innowacyjna.

Obydwa urządzenia działają samodzielnie, przeprowadzając zaplanowaną terapię, bez konieczności obecności terapeuty. Klient ma zapewniony wysoki komfort, poczucie intymności oraz bezpieczeństwa, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *