NASZ PATRONAT: Technologia modułowa w budownictwie na przykładzie Hotelu Mariott w Nowym Yorku   POD PATRONATEM HOTELARZA

Virtus Studio zaprasza na kolejne spotkanie online z cyklu Budownictwo modułowe. Tematem przewodnim będzie najwyższy na świecie hotel modułowy jaki powstaje w Nowym Jorku na polskich komponentach wyprodukowanych przez firmę DMDmodular z podkrakowskiej Skawiny.


O tym spektakularnym przedsięwzięciu opowie nam dr Ewelina Woźniak-Szpakiewicz prezes i dyrektor zarządzająca DMDmodular. Powstała inwestycja jest ważnym momentem dla polskiej branży budownictwa modułowego , jak i osiągnięciem inżynieryjnym i technologicznym w światowej skali.


Budownictwo modułowe docenia się coraz bardziej. Prefabrykowane moduły to już nie tylko synonim architektury tymczasowej - kontenery techniczne, pawilony wystawowe czy biurowe. W tej technologii powstają szkoły, przedszkola, hotele, również domy mieszkalne. Największym atutem budownictwa modułowego jest szybszy niż tradycyjny czas realizacji inwestycji.


Budownictwo modułowe jakością nie ustępuje miejsca innym technologiom budowy. Poszczególne moduły powstają w fabryce, w pełni kontrolowanych warunkach.


Zapraszamy na webinar, na którym dr Ewelina Woźniak-Szpakiewicz przybliży nam temat budownictwa modułowego jak i opowie o koncepcji powstania Hotelu Mariott w Nowym Jorku.

Udział bezpłatny, rejestracja: https://bit.ly/budownictwo-modulowe-rejestracja


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *