Już 21 stycznia konferencja Hotel Trends Poland & CEE

21 stycznia w hotelu Renaissance Aiport Warszawa odbędzie się konferencja Hotel Trends Poland & CEE – Future of Hospitality Industry 2020/2021, organizowana przez „Hotelarza”. Odbędzie się ona w formule hybrydowej z panelistami obecnymi stacjonarnie na scenie w hotelu Renaissance i transmisją na żywo w jakości HD do zarejestrowanych uczestników

Najlepsi eksperci z Polski i Europy dyskutować podczas niej będą o rynku hotelarskim w czasach pandemii i jego przyszłości – nowej rzeczywistości, nowych wyzwaniach, ale i nowych szansach. W programie konferencji m.in. PANEL LIDERÓW RYNKU – Czy hotele to wciąż atrakcyjna forma lokaty kapitału?; PANEL FINANSOWY – Skąd wziąć kapitał w trudnych czasach? Finansowanie bankowe, a może obligacje?; PANEL INWESTORÓW – Czego uczy inwestorów obecny kryzys?; PANEL MICE – Konferencje po pandemii. Czy hotele są w stanie bez nich żyć?; PANEL SIECI HOTELOWYCH – Rozwój sieci hotelowych w dobie COVID-19; PANEL OPERACYJNY – Optymalizacja kosztów działalności operacyjnej. Więcej szczegółów na stronie www.hotel-trends.pl – Jednocześnie już dziś zapraszamy na wiosenną edycję naszej konferencji HIT 2021 – Hotel Investment Trends, którą mamy nadzieję zorganizować w formule stacjonarnej w hotelu Renaissance Warsaw w czerwcu. Wierzymy, że nic nie zastąpi bezpośrednich relacji, a powrót naszych wydarzeń, które rokrocznie były najlepszą okazją do spotkań najważniejszych przedstawicieli branży hotelowej, będzie bardzo ważny dla całego sektora hotelowego w Polsce – zapowiada Krzysztof Gonciarek, członek zarządu PWS Promedia, wydawcy „Hotelarza”

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *