5-gwiazdkowy hotel Seidorf w Sosnówce gotowy do otwarcia   OTWARCIA

Kompleks Seidorf Mountain Resort zlokalizowany w Sosnówce na wysokości 670 m n.p.m. między Jelenią Górą a Karpaczem jest gotowy na otwarcie swojego drugiego z czterech obiektów. 5-gwiazdkowy hotel Seidorf z 37 pokojami i apartamentami sprzedawanymi w modelu condo oraz strefą SPA & wellness o powierzchni 1 tys. m kw. przewidziane jest na pierwszy możliwy termin po zniesieniu restrykcji.

Budynek hotelowy pochodzący z XIX wieku przez okres kilku lat był odrestaurowywany z dbałością o detale i nawiązaniem do tradycyjnej architektury regionu Karkonoszy. Jego wykończenie to przede wszystkim połączenie naturalnych materiałów - kamienia oraz drewna. Butikowy hotel zaoferuje 27 pokoi dwuosobowych oraz 10 apartamentów rodzinnych, a restauracja Szyszka dania kuchni regionalnej jak i międzynarodowej. Z przynależnego do niej tarasu widokowego goście będą mogli podziwiać okoliczne krajobrazy Karkonoszy i Kotliny Jeleniogórskiej.

Obiekt zapewnia strefę wellness & SPA na powierzchni 1 tys. m kw., która obejmuje pięć gabinetów zabiegowych, dwa baseny wewnętrzne i basen zewnętrzny, cztery sauny oraz dwa jacuzzi. Ponadto do dyspozycji gości hotelowych oddane zostaną bar, biblioteka oraz sala konferencyjna. Dla aktywnych w resorcie przewidziana jest strefa fitness z siłownią i strefą cardio, dwa korty tenisowe oraz boisko do gier zespołowych.

W pierwszym etapie kompleksu Seidorf Mountain Resort otwarto budynek z 10 apartamentami w 2018 r. Trzeci etap obejmuje cztery dwukondygnacyjne Domy Seidorf z 64 apartamentami, a czwarty Apartamenty Kazalnica ze 129 lokalami.

Inwestorem Seidorf Mountain Resort jest Grupa INWIND Polska, do której właścicieli należy sieć Billy’s American Restaurants.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *