Ostatni już panel konferencji Hotel Trends Poland & CEE. Tematem są konferencje po pandemii   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Konferencje po pandemii. Czy hotele są w stanie bez nich żyć? Rozpoczął się panel MICE podczas międzynarodowej konferencji Hotel Trends Poland & CEE.

Konferencje do tej pory stanowiły źródło zysku wielu hoteli, tak w dużych miastach, jak i w resortach. Jak w epoce koronawirusa wypełnić przestrzeń konferencyjną? Kiedy konferencje wrócą i w jakiej formule? 

Dyskutują o tym Michał Kozak - Prezes Zarządu Hotelu Arłamów, Elżbieta Nitsze - dyrektor generalna, Airport Hotel Okęcie, Alicja Panasiuk - dyrektor sprzedaży ds. kluczowych klientów na Polskę i Kraje Nadbałtyckie w Accor Hotels, Katie Ramsay - dyrektor regionalna ds. sprzedaży i dystrybucji w hotelach Marriott. Panel prowadzi Wojciech Liszka – właściciel i prezes Z-Factor.

- Liczymy na to, że spotkania wrócą i będziemy mieli obłożenie o poziomie 80 proc., ale ubiegły rok pokazał nam, że nic nie jest przewidywalne – mówi Alicja Panasiuk. – Myślę jednak, że jeśli takie spotkania wrócą i na początku będzie to na poziomie z września ubiegłego roku.

- Cały czas utrzymujemy relacje z naszymi klientami i widać dużą potrzebę z ich strony jeśli chodzi o event marketing – mówi Michał Kozak. - Potrzebujemy tylko uwierzyć w to na nowo. Gdy ruszymy, to bardzo szybko takie informacje będą się roznosić na rynku. Że rynek spotkań wróci – jestem o tym przekonany. Tylko wciąż nie wiemy jeszcze kiedy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *