Aukcja publiczna Centrum-Hotele Sp. z o.o z Łodzi

30 kwietnia 2010 r. Ministerstwo Skarbu Państwa zaprosiło inwestorów zainteresowanych zakupem udziałów w spółce Centrum-Hotele Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, do uczestnictwa w aukcji publicznej. W aukcji będą mogli brać udział inwestorzy, którzy skierują do Ministerstwa Skarbu Państwa swoje zgłoszenie do dnia 11 czerwca br. Przeprowadzenie aukcji zaplanowane jest na 17 czerwca br. na godzinę 12.00. W aukcji publicznej zaoferowany zostanie jednemu nabywcy pakiet 127.500 udziałów stanowiących 85% kapitału zakładowego Spółki. Cena wywoławcza licytowanego pakietu udziałów została ustalona na poziomie 91.035.000 złotych, co w przeliczeniu oznacza, że jeden udział wyceniany jest na714 złotych.


Spółka Centrum-Hotele jest właścicielem łódzkich hoteli "Centrum", "Światowit", "Savoy", "Mazowiecki" i "Polonia Palast". Główne przychody firmy pochodzą z typowej działalności hotelarskiej. Spółka współuczestniczy w organizacji i zapewnieniu bazy noclegowej i konferencyjnej dla sympozjów, kongresów, zjazdów, imprez firmowych dysponując niemal tysiącem miejsc noclegowych i dwudziestoma salami konferencyjnymi. To obecnie największa
w Łodzi baza hotelowo – konferencyjna, stanowiąca niemal 1/3 miejsc noclegowych w kategoryzowanych obiektach w tym mieście. Ze względu na bardzo zróżnicowaną strukturę posiadanej bazy hotelowej, klientami Spółki są zarówno goście biznesowi przyjeżdżający do Łodzi, jak i goście indywidualni. Ponadto Spółka jest właścicielem działki na Rogach, położonej na niezwykle atrakcyjnych przedmieściach Łodzi, nieopodal Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich.


Źródło: Informacja Prasowa

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.