Nowy Wspaniały Świat Huxley reaktywacja

Wierzymy, że ten rok wprowadzi nas w Nowy Wspaniały Świat Aldousa Huxleya, a w każdym razie będzie lepszy od zero-dwójkowego 2020.

FFirma Amadeus przewiduje sześć trendów, które naznaczą sektor turystyczny w 2021 r. Jakość – dłuższe, droższe i częstsze podróże / Nomadyzm digitalny – praca zdalna / Ekologia – tylko „zielona” oferta / Lojalność – za normy sanitarne i bezpieczeństwo / Technologia bezdotykowa / Powrót biur podróży. To wersja dla optymistów, bo pesymiści mówią, że dobrze już było, a hotelarze przyznają wprawdzie, że bywało dobrze, ale raczej nie jest i nikt (kto zachował zdrowy rozsadek) nie obiecuje, że będzie.

Szczepienia są w fazie agresywnie doświadczalnej… na ludziach, politykach i artystach, którzy dali się wkręcić, paradoksalnie przyczyniając się do popularyzacji szczepionki. Reszta poczeka w kolejce. A w międzyczasie COVID dumnie wkroczył w drugi rok panowania na naszej planecie, ma się dobrze i mutuje jak na zawołanie. Swoją drogą skutecznie przyczynił się do optymalizacji wielu dziedzin tradycyjnej gospodarki i ograniczył globalizację skuteczniej niż żelazna kurtyna onegdaj. Azja odcięta, Japonia nie wpuszcza cudzoziemców, Tajlandia żyje z t [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *