Czy hotele zostaną otwarte od połowy lutego? Jutro decyzja   KORONAWIRUS

Premier Mateusz Morawiecki podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Kielcach zapowiedział, że w piątek zostanie przedstawiona perspektywa funkcjonowania na kolejne dwa tygodnie. Z nieoficjalnych informacji podawanych wcześniej przez "Polsat News" i "RMF" wynika, że premier może ogłosić otwarcie hoteli w reżimie sanitarnym od 15 lutego.

- Owszem, jutro przekażemy perspektywę na kolejne dwa tygodnie i pewne szczegóły zostaną jutro przedstawione, ale cały czas w związku z liczbą zgonów, sytuacją wokół Polski, szalejącą epidemią również wokół Polski, musimy wytrzymać do czasu, kiedy szczepionka zacznie działać na odporność zbiorową - powiedział w Kielcach szef rządu.

Także dziś wicepremier Jarosław Gowin powiedział w rozmowie z PAP, że hotele mogłyby zacząć działać w reżimie sanitarnym od 14 lutego i nie wykluczył, że jego resort będzie rekomendować też w najbliższym czasie inne poluzowania.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *