Accor wprowadza cyfrowy klucz Accor Key

Accor ogłosił globalną premierę swojego nowego rozwiązania Accor Key. Cyfrowy klucz umożliwi gościom bezdotykowe korzystanie z obiektów Grupy.  Celem wdrożenia cyfrowego klucza Accor Key jest dostarczenie klientom innowacyjnego rozwiązania technologicznego, za sprawą którego nie będzie konieczne wykorzystanie karty-klucza do otwarcia pokoju.

Po przybyciu do hotelu, klienci otrzymają wirtualny klucz za pomocą aplikacji Accor Key. Goście uzyskają wówczas dostęp do pokoi, sal konferencyjnych, pięter i wind za pomocą smartfona. Po wymeldowaniu się z hotelu klucz mobilny zostanie automatycznie dezaktywowany.

Po programach pilotażowych w Ameryce Północnej, Europie i Azji, wdrożenie projektu Accor Key rozpocznie się we wszystkich nowych hotelach należących do marek Grupy Accor, które zostaną otwarte w 2021 r. Proces ten rozszerzy się również na istniejące obiekty. Celem na ten rok jest wyposażenie 500 hoteli w Accor Key i co najmniej 50% wszystkich pokoi w sieci w ciągu najbliższych pięciu lat.

- Cieszymy się, że możemy ogłosić wprowadzenie Accor Key w całej naszej sieci. Zapewnienie bezdotykowych i bezproblemowych doświadczeń gości jest dla Grupy Accor priorytetem. Accor Key to doskonały przykład tego, jak Grupa może tworzyć rozwiązania i efektywnie je wdrażać we wszystkich krajach, gdzie nasze hotele są zlokalizowane - powiedziałPatrick Mendes, Chief Commercial Officer Accor, odpowiedzialny za sprzedaż, marketing, dystrybucję i program lojalnościowy.

Zapewniając klientom dostęp do swoich pokoi bez fizycznego klucza, Grupa Accor pomoże również zmniejszyć ilość plastiku i kartonu używanego w tradycyjnych kartach-kluczach wpływając tym samym na środowisko naturalne. Projekt Accor Key będzie realizowany w ramach partnerstwa ze STAYmyway.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *