Ruszył 5-gwiazdkowy Crystal Mountain w Wiśle z 491 pokojami. W condo   OTWARCIA

Dziś pierwszych gości przyjął hotel Crystal Mountain w Wiśle z 491 pokojami, aquparkiem i centrum konferencyjnym. Na ten weekend wyprzedał całą dozwoloną pulę pokoi. To ósmy obiekt Górskich Resortów, które w ten sposób przekroczyły granicę 1,5 tys. pokoi i apartamentów, zbliżając się do pierwszej 10 największych sieci w Polsce. Wszystkie sprzedawane są w systemie condo.

Crystal Mountain położony jest na zboczu Bukowej Góry, nad hotelem Gołębiewski, na wysokości 550 m n.p.m. Dysponuje siedmioma rodzajami pokoi i apartamentów od 26 do 100 m kw., centrum konferencyjnym o powierzchni 1,4 tys. m kw. łącznie z 500-metrowym foyer, aquaparkiem Blue Lagoon z 835 m kw. łącznej powierzchni lustra wody, w tym zewnętrznym basenem typu infinity i basenem pływackim o długości 24 m, a także siedmioma saunami oraz Salonem Kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner, strefą fitness ze sprzętem firmy Technogym i strefą dla dzieci z Małpim Gajem dla najmłodszych i Game Roomem z dostępem do konsoli dla starszych. W hotelu znajdują się też dwie restauracje Crystal i Panorama, lobby bar i pool bar (na razie uruchomiono tylko Crystal i lobby bar z zamówieniami na wynos). Kids Club i Game Room są do dyspozycji gości, jednak ze względu na panujące obostrzenia animacje zostały wstrzymane. Baseny, sauny oraz Dr Irena Eris Beauty Partner funkcjonują z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i 1,5 m odstępu, Siłownie pozostają zamknięte. W hotelu znajduje się też czteropoziomowy parking podziemny.

Bryła budynku podzielona została na trzy rozwidlające się sekcje mieszkalne schodzące wzdłuż stoku, które połączone są wspólnym zapleczem funkcjonalnym. Rozmieszczenie budynków i obrócenie wszystkich pokoi pod kątem 45 stopni zapewnić ma widok na góry z każdego pokoju, a fasada z dużą ilością przeszkleń nadawać ma bryle charakterystyczny kryształowy wygląd. Projekt architektoniczny i wnętrz przygotowało StudioQ2 z Wrocławia. Dyrektorem hotelu jest Joanna Garner, która wcześniej zarządzała innym kompleksem Górskich Resortów – Green Mountain Hotel & Green Apartments w Karpaczu, wprowadzała też na rynek Hampton by Hilton Oświęcim.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Ruszył 5-gwiazdkowy Crystal Mountain w Wiśle z 491 pokojami. W condo

  1. Byłem tam na konferencji i zachwyciło mnie eleganckie wnętrze hotelu. Jego położenie sprawia, że można podziwiać co rano piękne widoki na miasto i góry. Jak tylko będę mógł to pojadę tam na urlop z rodziną.

  2. Piękny hotel. Byłam tam na wyjeździe służbowym i zrobił na mnie ogromnie pozytywne wrażenie. Wszystko jest na najwyższym poziomie. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *