Ranking Expedia.com – gdzie są polskie hotele?

Jeden z największych serwisów rezerwacyjnych na świecie, Expedia.com, ogłosił wyniki kolejnej edycji rankingu Insiders' Select, czyli zestawienie najwyżej ocenianych hoteli świata. W pierwszej setce znalazł się tylko jeden polski obiekt.

 

"Ranking powstaje na bazie opinii setek tysięcy użytkowników serwisu. Do tego dochodzą analizy ekspertów oceniających wartość hotelu w stosunku do ceny. W efekcie otrzymujemy listę ponad dwóch tysięcy najlepszych hoteli na świecie. To prawdziwa elita" - podkreśla Gary Fritz z Expedia.com.

 

"Wśród polskich hoteli najwyżej uplasował się Qubus Hotel Kielce, który zajął 32. miejsce. To jedyny reprezentant naszego kraju w pierwszej setce rankingu. Cieszymy się z tego wyróżnienia - mówi Marta Szkurłat, kierownik recepcji hotelu. "Goście regularnie doceniają jakość naszych usług, o czym świadczy również przyznana dwa lata temu nagroda Top Hotel Service - dodaje.

 

"Recepta na sukces? Doświadczenie i wiedza wsparte dbałością o każdy szczegół - mówi Marta Szkurłat. - Przykład? Może śniadania, podczas których oferujemy już ponad 100 różnorodnych produktów. To jeden ze standardów całej sieci Qubus.

 

Pełny ranking Expedia Insiders Select znajduje się na stronie http://www.expedia.com/insidersselect.

 

Obecnie sieć Qubus Hotel liczy 13 obiektów zlokalizowanych m.in. w:

·         Krakowie,

·         Gdańsku,

·         Wrocławiu,

·         Katowicach,

·         Łodzi.

 

W przyszłym roku planowane jest otwarcie Qubus Hotel Bielsko-Biała.

Źródło: Qubus Hotel Management

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *