Focus przedłuża dzierżawę hotelu w Gdańsku   INWESTYCJE

Sieć Focus Hotels przedłużyła do 2035 roku umowę dzierżawy 3-gwiazdkowego hotelu znajdującego się w Gdańsku przy ulicy Elbląskiej. Zapowiedziano również remont, dzięki czemu obiekt zyska nowoczesny design, łączący w sobie styl i wygodę.

Focus Hotel Gdańsk oferuje gościom 99 pokoi, restaurację, bar, salę fitness oraz saunę. W obiekcie znajduje się również powierzchnia konferencyjna, a na zmotoryzowanych czeka duży hotelowy parking. Dodatkowo zaplanowany na najbliższą przyszłość remont który ma na celu dostosowanie obiektu do najnowszych trendów hotelowych.

- Jest nam niezmiernie miło, że właściciel obiektu, w którym znajduje się Focus Hotel Gdańsk postanowił przedłużyć umowę dzierżawy o kolejne 15 lat. To dowodzi, że wypracowany przez naszą sieć model współpracy sprawdza się w praktyce i przynosi wymierne korzyści inwestorom. Wierzymy, że korzystna lokalizacja oraz planowany remont, dzięki któremu hotel zyska niebanalny wygląd, przyczynią się zarówno do zyskania nowych klientów  biznesowych, jak i Gości podróżujących w celach turystycznych.– mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.

Focus Hotel Gdańsk to jeden z trzech obiektów sieci znajdujących się w Trójmieście. Do Focus Hotels S.A.  należy również 4-gwiazdkowy hotel znajdujący się w gdańskim Wrzeszczu oraz Focus Hotel Premium Sopot.

Aktualnie w skład sieci wchodzi 11 hoteli w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie, Inowrocławiu, Poznaniu, Lublinie oraz Sopocie (z czego pięc działa pod marką Focus Premium), a kolejne cztery obiekty (Szczecin, Bydgoszcz, Stargard i Warszawa), są w trakcie budowy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *