Aparthotel Varsovia Jerozolimskie przekształcony w apartamenty inwestycyjne

J.W. Construction postanowił przekształcić otwarty w 2017 r. i zamknięty w kwietniu 2020 r. podczas lockdownu aparthotel Varsovia Apartamenty Jerozolimskie w apartamenty inwestycyjne Jerozolimskie Invest.

Jak informuje deweloper, wprowadził do sprzedaży „gotowe do zamieszkania lokale inwestycyjne, funkcjonalnie urządzone, znajdujące się w prestiżowym apartamentowcu Apartamenty Jerozolimskie Invest w Al. Jerozolimskich 216”. Ceny lokali od 23 do 69 m kw. z aneksami kuchennymi zaczynają się od 269 tys. zł. 115-pokojowy aparthotel Varsovia Apartamenty Jerozolimskie „z 4-gwiazdkowym serwisem” otwarty został latem 2017 r. Miał być pierwszym z sieci trzech obiektów sieci Varsovia. W połowie 2018 r. otwarto Varsovia Apartamenty Kasprzaka na Woli z 340 pokojami, planowano też Varsovia Apartamenty Pileckiego na Ursynowie z 220 pokojami, z czego się ostatecznie wycofano. Budynek w Al. Jerozolimskich pierwotnie miał funkcjonować jako biurowiec, jednak ponieważ nie cieszył się zainteresowaniem najemców, został przekształcony w aparthotel sprzedawany w systemie condo. Obiekt oferował m.in. recepcje, restaurację, pantry shop i samoobsługową pralnię. Dyrektorem sieci Varsovia został Radosław Majdan, były bramkarz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Varsovia Apartamenty Jerozolimskie to kolejny aparthotel, który zniknął z warszawskiego rynku. W 2017 r. na Woli otwarto City Comfort z 261 pokojami, który powstał w ramach inwestycji Wolska Kwadrat z 326 mikroapartamentami sprzedawanymi w systemie condo. Po wybuchu pandemii firma City Service zarządzająca inwestycją złożyła wniosek o upadłość tego aparthotelu. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *