The Bridge MGallery Wrocław z European Property Awards

The Bridge MGallery Wrocław zdobył tytuł Best Hotel Architecture i Best Hotel Interior w europejskim finale konkursu European Property Awards 2020-2021. W krajowych kategoriach nagrody zdobyły też ibis Styles Lublin za Hotelowe Wnętrza i Bachleda Residence Zakopane za Hotelową Architekturę.

Konkurs European Property Awards to jedno z najważniejszych europejskich wyróżnień dla firm działających we wszystkich sektorach branży nieruchomości. Najpierw przyznawane są nagrody w kategoriach krajowych, a ich zwycięzcy (5 Star Award) trafiają konkursu regionalnego. 5-gwiazdkowy The Bridge MGallery otwarty został latem 2019 r. na Ostrowie Tumskim – w najstarszej części miasta obok archikatedry. Jego inwestorem jest Tacit Investment, koncepcję architektoniczną stworzyło wrocławskie biuro Forum Architekci, a za projekt wnętrz odpowiadała bytomska pracownia Medusa Group. Nowoczesną bryłę hotelu tworzą surowe materiały – kamień, żelazo, beton – które dzięki współczesnemu wzornictwu współgrają z krajobrazem gotyckiej i barokowej architektury. We wnętrzach króluje minimalizm wzbogacony o designerskie dodatki, a klimat tworzą strzeliste okna, wypełniające pomieszczenia naturalnym światłem.

Wnętrza ibisa Styles Lublin zaprojektowane zostały przez pracownię Tremend. Motywem przewodnim jego designu są lubelskie legendy. Wnętrze podzielone zostało na strefy, z których każda nawiązuje do innej opowieści.

Hotel Bachleda Residence zaprojektowany został przez zakopiańskie biuro Karpiel Steindel Architektura. Jego architektura czerpie z dziedzictwa kultury i sztuki Podhala. Do wykończenia wykorzystano wyłącznie naturalne materiały, takie jak modrzewiowe drewno, kamienne płyty z piaskowca oraz granit

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *