Grzegorz Uszycki dyrektorem operacyjnym Louvre Hotels Group na Polskę   PERSONALIA

Początek nowego roku przyniósł dwie zmiany w strukturze organizacyjnej Louvre Hotels Group w Europie. Grzegorz Uszycki objął nową funkcję dyrektora operacyjnego na Polskę, a François Delattre dyrektora operacyjnego na Europę.

Grzegorz Uszycki z branżą hotelarską związany jest blisko 30 lat. Zdobył doświadczenie międzynarodowe, pracując w Kanadzie, Francji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Przez wiele lat związany był z Grupą Hotelową Orbis, od 2001 r. pełniąc obowiązki dyrektora w kolejnych hotelach tej sieci (m.in. Mercure Gdańsk Hevelius i Novotel Warszawa Airport), był też prezesem zarządu Orbis Transport. W latach 2005-2008 był prezesem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. W 2014 r. dołączył do Louvre Hotels Group jako dyrektor generalny kompleksu trzech hoteli w Warszawie Première Classe, Campanile i Golden Tulip,a  w 2017 r. został też dyrektorem regionalnym na Polskę Centralną. Wlutym objął nowe stanowisko Director of Operations – Poland.

François Delattre jest częścią Louvre Hotels Group od ponad 13 lat. Odpowiadał za koordynowanie nowych otwarć hoteli działających pod markami LHG na całym świecie, w tym w Maroku, Brazylii oraz w Indiach. W 2019 r. przejął nadzór operacyjny nad dwoma krajami – Polską i Niemcami – jako Director Integration Management, kontynuując zarazem rozpoczęte wcześniej projekty integracyjne. Teraz objął funkcję Director of Operations – Europe.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *