Otwarto 5-gwiazdkowy Seidorf Hotel w Sosnówce   OTWARCIA

W marcu otwarty został 5-gwiazdkowy Seidorf Hotel w Sosnówce między Jelenią Górą a Karpaczem. To drugi z czterech planowanych obiektów kompleksu Seidorf Mountain Resort.

Hotel oferuje 27 pokoi, a do tego 10 apartamentów, które znajdują się w budynku uruchomionym w pierwszym etapie w 2018 r. Budynek hotelowy pochodzący z XIX wieku przez ostatnie kilka lat był odrestaurowywany z dbałością o detale i nawiązaniem do tradycyjnej architektury regionu Karkonoszy, a w jego wykończeniu wykorzystano przede wszystkim naturalne materiały –  kamień i drewno. W hotelu znajduje się strefa SPA z pięcioma gabinetami i zabiegami przygotowanymi na bazie kosmetyków marek Aromatherapy Associates i Forlle’d, strefa wellness z dwoma basenami wewnętrznymi, basenem zewnętrznym, dwoma jacuzzi, saunami infrared, parową, fińską i grotą solną oraz strefa fitness z siłownią i częścią cardio. W resorcie przewidziano też dwa korty tenisowe oraz boisko do gier zespołowych. Restauracja Szyszka oferuje dania kuchni regionalnej i międzynarodowej oraz taras widokowy.

Trzeci etap inwestycji obejmuje cztery dwukondygnacyjne Domy Seidorf z 64 apartamentami, a czwarty etap Apartamenty Kazalnica ze 129 lokalami. Sprzedawane są w systemie condo z gwarancją 8 proc. zwrotu rocznie przez 10 lat. Inwestorem Seidorf Mountain Resort jest trójmiejska Grupa INWIND, która ostatnio wydzierżawiła z prawem pierwokupu 5-gwiazdkowy Dwór Oliwski w Gdańsku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Otwarto 5-gwiazdkowy Seidorf Hotel w Sosnówce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *