Z Rzeszowa do Warszawy. Kongres 590 w hotelu Renaissance

Kolejna już edycja jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w Polsce – Kongresu 590 odbędzie się w dniach 5-6 maja br., w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel. Poprzednie cztery edycje forum odbywały się w woj. podkarpackim.

Pięciogwiazdkowy obiekt należący do Polskiego Holdingu Hotelowego po raz pierwszy będzie gospodarzem tego wydarzenia, które w tym roku w wyniku pandemii COVID-19 zostanie przeprowadzone w formule hybrydowej.

–  Jesteśmy zaszczyceni, że hotel Renaissance został wybrany do organizacji prestiżowego Kongresu 590. W tym trudnym czasie, w jakim znalazła się cała branża hotelarska, bycie gospodarzem jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczych to z jednej strony duże wyzwanie organizacyjne, a z drugiej nadzieja na powrót do normalności –  podkreśla Adriana Biernatowicz-Jadczak, Dyrektor Generalna w Renaissance Warsaw Airport Hotel. –  Nasz pięciogwiazdkowy obiekt z nowoczesnym piętrem konferencyjnym z dziewięcioma w pełni wyposażonymi salami oraz multimedialnymi rozwiązaniami idealnie dostosował się do formuły on-line tego spotkania. Jesteśmy przygotowani, aby zapewnić wszystkie standardy bezpieczeństwa zarówno dla gości, jak i pracowników, zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarno-epidemiologicznymi.

Piąta edycja Kongresu 590 ze względu na restrykcje związane z pandemią koronawirusa została przeniesiona z października ubiegłego roku na maj 2021 roku. Odbędzie się w wersji hybrydowej. Jednocześnie na trzech scenach przeprowadzane będą panele dyskusyjne  z udziałem polskich przedsiębiorców, menedżerów, polityków, naukowców oraz ekspertów ekonomicznych. Na potrzeby Kongresu 590 w warszawskim hotelu Renaissance wynajęte zostanie na wyłączność całe piętro konferencyjne oraz obszerne foyer z tarasem. Udostępnione zostaną najnowocześniejsze sale konferencyjne, wyposażone w multimedialne rozwiązania najnowszej generacji.

Kongres 590 to cykliczne, coroczne wydarzenie gospodarcze, skupiające przedstawicieli polskiego biznesu, nauki, polityki i legislacji oraz gości zagranicznych. Jego głównym celem jest uwolnienie potencjału polskiej gospodarki, stworzenie przestrzeni do kooperacji  oraz promocja polskich produktów i usług. ­­­­­Kongres 590 stanowi arenę wymiany myśli, poglądów i doświadczeń polskich przedsiębiorców, menedżerów, polityków, naukowców oraz ekspertów ekonomicznych. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich firm: od startupów, przez mikro, małe, średnie, po duże przedsiębiorstwa. Kongres 590 swoją obecnością uświetniają najważniejsze osoby w kraju, z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej oraz Prezesem Rady Ministrów na czele, a także goście ze świata zagranicznego biznesu. Nazwa wydarzenia pochodzi od prefiksu kodu kreskowego, którym oznaczane są towary wprowadzone do obrotu na terenie Polski.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *