Polski Holding Hotelowy Partnerem PKOl

Polski Holding Hotelowy został partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. Umowę o współpracy podpisali prezes PKOl Andrzej Kraśnicki i prezes PHH Gheorghe Marian Cristescu.

Prezes PKOl Andrzej Kraśnicki i prezes PHH Gheorghe Marian Cristescu

Umowa z Polskim Holdingiem Hotelowym obejmuje między innymi korzystanie z pokoi hotelowych i  sal konferencyjnych w 2021 roku – a więc roku Igrzysk XXXII Olimpiady Tokio 2020 i XV Zimowego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy. W dwóch hotelach przy Lotnisku Chopina – Renaissance Warsaw Airport Hotel i Courtyard by Marriott Warsaw Airport – będą odbywać się konferencje prasowe reprezentantów Polski po powrocie z Igrzysk Olimpijskich. Hotele PHH będą też gościć najważniejsze postaci Międzynarodowego Ruchu Olimpijskiego.

– Zyskujemy nowego, silnego i wartościowego partnera. Cieszymy się, że Polski Holding Hotelowy został Partnerem PKOl i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. To dla nas duże wsparcie. Polska Reprezentacja Olimpijska przed wylotem na Igrzyska w Tokio będzie przebywać w hotelach PHH, które oferują naszym sportowcom bardzo komfortowe warunki – powiedział Andrzej Kraśnicki, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

  Igrzyska Olimpijskie są najważniejszym startem w życiu każdego sportowca stąd staramy się naszym reprezentantom zapewnić jak najlepsze warunki przed wylotem, jak i na miejscu w Tokio. Rok olimpijski stawia przed nami wiele wyzwań i taka pomoc naprawdę wiele dla nas znaczy – dodał Tomasz Poręba, Wiceprezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

– Już od dłuższego czasu staraliśmy się nawiązać współpracę z PKOl i dziś właśnie finalizujemy ten proces. Jesteśmy zaszczyceni, że dołączamy do grona Partnerów Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej, choć przychodzi nam współpracować w dobie trzeciej fali pandemii, w bardzo trudnym czasie zarówno dla branży hotelarskiej, jak i dla świata sportu. W obliczu tych wyzwań zapewniamy, że z wielkim zaangażowaniem będziemy wspierać PKOl i naszych reprezentantów przed najważniejszym wydarzaniem w życiu każdego sportowca. Dołożymy wszelkich starań, by czuli się u nas dobrze i mieli zagwarantowane bezpieczne warunki – podkreślił Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego, Gheorghe Marian Cristescu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *