Zaostrzenie restrykcji do 9 kwietnia   KORONAWIRUS

Większe ograniczenia frekwencji w sklepach, kościołach, zamknięcie salonów urody, zakładów kosmetycznych i fryzjerskich, a także żłobków i przedszkoli. Podtrzymane wcześniejsze restrykcje w tym także zamknięcie hoteli - to najnowsze decyzje ogłoszone przez rząd.

Premier pytany o możliwość wprowadzenia stanu wyjątkowego, jeśli wprowadzone restrykcje nie odniosłyby skutku, odparł, że nie wyklucza żadnej możliwości.

Mateusz Morawiecki podkreślił, że zbliżamy się do granic wydolności służby zdrowia i "jesteśmy o krok od przekroczenia granicy". Premier powiedział również, że "w lutym, kiedy można było na to pozwolić, poluzowaliśmy niektóre branże, dziś znów musimy zaostrzyć obostrzenia, żeby przerwać łańcuch zakażeń".

-Trudne decyzje są konieczne! Musimy opanować tę falę, żeby za 2-3 tygodnie było widać, że jesteśmy w lepszym trendzie - podkreślił premier.

Minister zdrowia Adam Niedzielski podkreślił, że w kolejnych dniach będziemy obserwowali dalszy wzrost liczby zachorowań i hospitalizacji.


Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Zaostrzenie restrykcji do 9 kwietnia

 1. Czy potrzebujesz pożyczki? Czy uważasz, że otrzymujesz pomoc finansową, której naprawdę potrzebujesz? Zastanawiasz się dzisiaj, jak uzyskać legalną pożyczkę? Myślisz o założeniu własnej firmy? Czy musisz spłacać długi? Chcesz zapłacić za naukę w szkole? Potrzebujesz pilnej pożyczki na opłacenie rachunków? To Twoja szansa na spełnienie swoich pragnień. Pomożemy Ci we wszystkich rodzajach pożyczek. Pożyczki kredytowe, pożyczki biznesowe i pożyczki studenckie Aby uzyskać więcej informacji, oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek prywatnych z oprocentowaniem 3%. Skontaktuj się z nami przez e-mail
  korzystając z jednego z poniższych szczegółów. (hilltopfinancefirm@gmail.com)
  WhatsApp: +1 9544171149

 2. Uwaga: jesteśmy bezpośrednimi pożyczkodawcami i uczestniczymy w 100% w projekcie międzynarodowym
  Finansowanie i obecnie poszukujemy osób ubiegających się o pożyczkę, pośredników pożyczkowych
  oraz projekty międzynarodowe do finansowania.
  WIĘCEJ ZAPYTAŃ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ZA POMOCĄ E-MAILA: customercare2@marsoncompanyltd.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *