Kompleksowe studio konferencyjne w Sheraton Grand Warszawa

W sali balowej hotelu Sheraton Grand Warszawa powstało studio konferencyjne, z którego można prowadzić spotkania wirtualne i hybrydowe. Partnerem projektu jest firma BSC AV,

W studiu można organizować nagrania, transmisje online, a także każdy rodzaj wydarzenia, łącznie z symultanicznym tłumaczeniem. –  To odpowiedź na aktualną sytuację i potrzeby klientów związane z prowadzeniem konferencji online – mówi dyrektor sprzedaży hotelu Magdalena Maciejewska. Studio jest wyposażone w ekran wielkości 12 x 3 m, oświetlenie efektowe i frontowe, nagłośnienie i mikrofony bezprzewodowe. Aby spotkanie – mimo że wirtualne – miało wymiar jak najbardziej personalny, BSC AV oferuje klientom platformę do interakcji między uczestnikami i interakcji prelegentów z uczestnikami spotkania (m.in. ankiety, czat, głosowanie).

To już kolejny hotel, który w odpowiedzi na obecną sytuację związaną z brakiem przychodów z segmentu konferencyjnego zdecydował się na stworzenie studia do transmisji online. Wcześniej pisaliśmy o podobnych inicjatywach Sofitela Victoria, Mercure Poznań Centrum, Raffles Europejski czy Metropolo by Golden Tulip. Z kolei Accor wprowadza nową koncepcję spotkań hybrydowych ALL CONNECT obsługiwaną przez Microsoft Teams, która umożliwi klientom korporacyjnym i gościom fizyczne spotkania w hotelu z wirtualnymi interakcjami w wielu lokalizacjach jednocześnie.

O tym jak się do tego przygotować więcej pisaliśmy w styczniowym wydaniu "Hotelarza" w tekstach "Konferencje w hotelach. Szczęście sprzyja przygotowanym. I proaktywnym" Dariusza Ogrodnika i "Rynek spotkań 2021. Jak zwiększyć zyski przy mniejszej liczbie uczestników?" Grzegorza Asmana.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *