WARSZAWA – boom down   "HOTELARZ"

Warszawa przez ostanie lata przeżywała hotelowy boom inwestycyjny. W latach 2018 – 2020 otworzyło się ponad 20 obiektów z ok. 4,5 tys. pokoi. Nawet po wybuchu pandemii otwarto osiem hoteli z ok. 1,5 tys. pokoi. Ponieważ nie dało się już ich nie otworzyć. A w przygotowaniu było jeszcze ponad cztery tysięcy pokoi w ok. 20 hotelach. Ile z nich ma realne szansę na budowę. A które z tych projektów należy odłożyć na bliżej nieokreśloną przyszłość? Co najmniej połowę - o tym obszernie piszemy w najnowszym "Hotelarzu", który w sprzedaży pojawi się już w przyszłym tygodniu.

Ponadto w numerze m.in.:

  • Polski Holding Hotelowy odnosi się do opublikowanego przez "Hotelarza" w poprzednim numerze  rankingu przychodów polskich sieci hotelowych za 2019 rok
  • Jak i skąd wziąć kapitał w trudnych czasach - inwestorzy i przedstawiciele banków o tym, czy nowe projekty mają dziś szansę na finansowanie bankowe i czy banki trwale odsuną się od finansowania hoteli?
  • Paweł Lewtak o formule zmian czekających hotele w związku z przeobrażeniem rynku po pandemii

W najnowszym numerze czytelnicy znajdą także jak zwykle pogłębione aktualności dotyczące zmian kadrowych, nowych inwestycji, otwarć hoteli i istotnych zmian na rynku. Oficjalnie ogłoszonych i tych jeszcze niepublicznych.

Prenumeratę "Hotelarza" zamówić można TUTAJ.

Czasopismo dostępne jest także w salonach Empik na terenie całej Polski.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *