Otwarto 5-gwiazdkowy hotel Seidorf w Sosnówce

W marcu otwarty został 5-gwiazdkowy Seidorf Hotel w Sosnówce koło Jeleniej Góry u podnóża Karkonoszy. To drugi z czterech planowanych obiektów kompleksu Seidorf Mountain Resort, w którym łącznie przewidzianych jest 230 pokoi i apartamentów. I drugi z resortów rozwijających się w Sosnówce – poza Lake Hill, gdzie docelowo funkcjonować ma ok. 360 pokoi i apartamentów.Hotel Seidorf oferuje 27 pokoi, a do tego 10 apartamentów, które znajdują się w nowym budynku otwartym w 2018 r. Budynek hotelowy pochodzący z XIX wieku przez ostatnie kilka lat był odrestaurowywany z nawiązaniem do tradycyjnej architektury regionu Karkonoszy, a w jego wykończeniu wykorzystano przed wszystkim naturalne materiały – kamień i drewno. W hotelu znajduje się restauracja Szyszka z kuchnią regionalną i międzynarodową, strefa SPA z pięcioma gabinetami, oferująca zabiegi przygotowane we współpracy z markami Aromatherapy Associates i Forlle’d, strefa wellness z dwoma basenami wewnętrznymi, basenem zewnętrznym, saunarium i jacuzzi oraz strefa fitness.

W resorcie przewidziano też dwa korty tenisowe oraz boisko do gier zespołowych. Trzeci etap inwestycji obejmuje cztery dwukondygnacyjne Domy Seidorf z 64 apartamentami, a czwarty etap Apartamenty Kazalnica ze 129 lokalami. Sprzedawane są w systemie condo z gwarancją 8 proc. zwrotu rocznie przez 10 lat. Inwestorem Seidorf Mountain Resort jest trójmiejska Grupa INWIND. W drugim resorcie – Lake Hill, którego inwestorem jest Artur Kozieja, działa już otwarty w 2019 r. 4-gwiazdkowy hotel ze 173 pokojami, w lutym ruszyła kolejna część Apartamenty Lake Hill z 89 jednostkami, a w przygotowaniu jest trzeci etap inwestycji z 80 dwupokojowymi apartamentami w 10 budynkach oraz 20 willami, który oddany do użytku ma być w 2023 r. Wszystkie również sprzedawane są w systemie condo z deklaracją 8 proc. zwrotu rocznie przez 10 lat. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *