GDAŃSK: Focus przedłuża dzierżawę hotelu o 15 lat

Sieć Focus Hotels przedłużyła do 2035 r. umowę dzierżawy otwartego 10 lat temu 3-gwiazdkowego hotelu w Gdańsku przy ul. Elbląskiej z 99 pokojami. Zapowiedziano również remont, który ma na celu dostosowanie obiektu do najnowszych trendów hotelowych.

Gdański Focus był pierwszym hotelem tej sieci wydzierżawionym od inwestora zewnętrznego, trzy wcześniejsze – w Łodzi, Szczecinie i Bydgoszczy, należały do właściciela Focus Hotels Grupy Kapitałowej Immobile. – Jest nam niezmiernie miło, że właściciel obiektu, w którym znajduje się Focus Hotel Gdańsk, postanowił przedłużyć umowę dzierżawy o kolejne 15 lat. To dowodzi, że wypracowany przez naszą sieć model współpracy sprawdza się w praktyce i przynosi wymierne korzyści inwestorom. Wierzymy, że korzystna lokalizacja oraz planowany remont, dzięki któremu hotel zyska niebanalny wygląd, przyczynią się zarówno do zyskania nowych klientów biznesowych, jak i gości podróżujących w celach turystycznych – mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels. To jeden z trzech hoteli sieci w Trójmieście obok Focusów Premium w Gdańsku-Wrzeszczu i Sopocie. W całej sieci działa 11 hoteli, a kolejne cztery, ktore będą dzierżawione, są w trakcie budowy: w Warszawie, Szczecinie, Bydgoszczy i Stargardzie. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *