Studio do eventów online w Novotel Warszawa Airport

Warszawski Novotel Airport stworzył studio do realizacji eventów online. Składa się z dwóch niezależnych przestrzeni o łącznej powierzchni 680 m kw. Jedna z nich wyposażona jest w multimedialną scenę z ekranem LED-owym, druga pełni funkcję green boksu.

Ofertę uzupełniają garderoby, dodatkowa przestrzeń dla gości, usługi cateringowe, dostęp do pokojów hotelowych i parking. W studiu można realizować event online i hybrydowe. Studio jest efektem współpracy Grupy Accor i agencji Bespoke. – Istotnym wyróżnikiem naszego studia jest hotelowa infrastruktura i obsługa. Klienci otrzymują idealne warunki pracy, niespotykane w położonych na peryferiach studiach telewizyjnych czy poprzemysłowych i często prowizorycznych halach. Dla prelegentów spoza Warszawy mamy pokoje, a także możliwość przygotowania cateringu z sieci Accor – mówi Paweł Feliszek, key account manager Poland & Baltic States Accor.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *