Arche otworzy w maju hotele we Wrocławiu i w Pile   INWESTYCJE

Grupa Arche planuje otwarcie w maju dwóch nowych hoteli – przy lotnisku we Wrocławiu ze 117 pokojami oraz w centrum Piły z 88 pokojami.  

3-gwiazdkowy Arche Hotel Wrocław powstaje przy ul. Rdestowej, kilkaset metrów od portu lotniczego. W I etapie realizacji inwestycji w obiekcie znajdzie się 117 pokoi o powierzchni od 14 do 40 m kw. oraz apartament prezydencki o powierzchni 57 m kw. na ostatnim piętrze hotelu. Na parterze zaplanowano przestronne lobby z biblioteką i barem oraz restaurację o pow. ponad 100 m kw. Na pierwszym piętrze znajdować się będą trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 250 m kw. Do dyspozycji gości będzie także sala fitness oraz sauna. Planowany jest także II etap inwestycji z 230 pokojami i apartamentami oraz centrum konferencyjnym o powierzchni 1000 m kw.
Arche Hotel Piła zaoferuje pokoje w standardzie 3 i 4 gwiazdek oraz apartamenty, a także 600 m kw. centrum eventowego z możliwością podziału na sześć sal oraz restaurację mARCHEw na 120 osób, lobby bar, siłownię i sauna. W inwestycji znajdzie się też cześć z mieszkaniami. Obydwie inwestycje sprzedawane są w systemie condo.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *