Poznański IBB Andersia Hotel laureatem nagrody w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2010 w kategorii QI SERVICES – usługi najwyższej jakości.

W dniu 1 lipca 2010 został rozstrzygnięty konkurs Najwyższa Jakość Quality International 2010 organizowany przez Forum Biznesu. IBB Andersia Hotel, jako jedyny obiekt hotelarski, znalazł się w gronie firm nagrodzonych, otrzymując srebrne godło QI 2010 w kategorii QI Services - Usługi Najwyższej Jakości. Oficjalne rozdanie nagród oraz wręczenie statuetki odbędzie się dnia 8 października 2010 w Warszawie. Kapituła reprezentowana przez przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskie Forum ISO 9000 oraz przedstawicieli redakcji Forum Biznesu doceniła i nagrodziła starania związane z promowaniem idei jakości. „ To dla nas ogromne wyróżnienie. Oferowanie usług najwyższej jakości jest dla każdego hotelu priorytetowe a dla IBB Andersia Hotel stanowi najważniejszy element misji. Cieszę się ogromnie, że środowisko biznesowe doceniło jakość naszych usług i w ten sposób potwierdziło wkład naszych Pracowników w sukces hotelu” mówi Marcin Woźniak, Dyrektor Hotelu.


Działający od roku 2007 w segmencie hoteli biznesowo- konferencyjnych IBB Andersia Hotel jest coraz częściej wyróżniany nagrodami przyznawanymi nie tylko przez organizacje, ale i również przez Gości w kraju i zagranicą. W roku 2009 hotel został wybrany zwycięzcą konkursu TOPHOTEL w kategorii TOPHOTEL Service, organizowanego przez portal hotele.pl i jego Klientów. Od dwóch lat jest wyróżniany nagrodą Insiders’ Select jako Hotel należący do 1% najlepszych hoteli oferowanych przez portal Expedia na świecie. IBB Andersia Hotel to nowoczesny hotel położony w centrum miasta, który oferuje ponad 170 pokoi, zaplecze konferencyjno-bankietowe oraz wellness i zabiegi kosmetyczne w Harmonia SPA. Hotel wyróżnia dbałość o każdy szczegół i najwyższą jakość usług, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Gości.

Źródło: IBB ANDERSIA Hotel

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.