Ruszył kompleks Vislow Resort w Wiśle   OTWARCIA

W Wiśle pierwszych gości, których można, przyjmuje już kompleks aparthotelowy Vislow Resort ze 125 apartamentami w dziewięciu budynkach oraz z restauracją, kawiarnią i SPA. Aparthotel będzie promował ekologię oraz pobyty w stylu slow. W tym roku w Wiśle otwarty już został 5-gwiazdkowy Crystal Mountain.

Vislow Resort zlokalizowany jest obok ośmiometrowego wodospadu na Wisełce, w pobliżu skoczni im. Adama Małysza. Apartamenty mają powierzchnię od 33 do 63 m kw. oraz aneksy kuchenne i  tarasy. Obiekt szczególną uwagę przykłada do rozwiązań, które będą utrzymywać naturę w nienaruszonym stanie. W apartamentach nie będzie np. wody butelkowej, aby ograniczyć zużycie opakowań po wodzie do zera. Zaraz po wejściu do każdego z budynków goście będą mogli udać się do tzw. water point z pustą butelką/bidonem na wodę i uzupełnić ją.
W centrum każdego z apartamentów znajdzie się aneks kuchenny, który ma zapewnić komfort i swobodę pobytu zwłaszcza w czasach pandemii. Duże okna i tarasy zapewnią widok na otaczające kompleks lasy. W kompleksie znaleźć ma się też strefa SPA & wellness z basenem i saunami.

Wcześniej inwestycja ta funkcjonowała na rynku pod nazwą Wisełka Apartamenty & Spa. Apartamenty przedawane są w modelu 50/50, w którym łączny przychód z wynajmu wszystkich apartamentów dzielony jest między inwestorów a zarządzającego na dwie równe części.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *