Tork wprowadza dwa nowe innowacyjne mydła

  • Tork wprowadza dwa nowe mydła do rąk
  • Nowe produkty powstały w odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie na skuteczne rozwiązania higieniczne
  • Dla personelu kuchennego i szefów kuchni: usuwają nieprzyjemne zapachy
  • Kompatybilne z dozownikami Tork Skincare (S4), które posiadają certyfikat „Łatwy w użyciu”

Chcąc pomóc firmom w zapewnieniu nowych standardów higieny, Tork wprowadza na rynek dwa nowe mydła. Wysokiej jakości produkty, dostępne w postaci pianki lub płynu, zostały przebadane dermatologicznie
i są opatrzone certyfikatem EU Ecolabel. Ich skład opracowano z myślą nie tylko o skuteczności działania, ale też ochronie skóry.

Fabrycznie zamknięte litrowe butelki z pompkami zapewniają odpowiednią sterylność, zmniejszając ryzyko zakażenia krzyżowego. Opakowania zapadają się w miarę zużywania zawartości, co pomaga zredukować objętość odpadów o 70%[1]. Wkłady pasują do dozowników Tork Skincare (system S4) – są łatwe w użyciu, dostępne z sensorami, które umożliwiają bezdotykowe dozowanie.

Zapewnij nowy standard higieny nie zaniedbując zrównoważonego rozwoju

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na skuteczne rozwiązania higieniczne, rośnie też zainteresowanie klientów produktami ekologicznymi.[2]Tork opracował więc swoją nową ofertę tak, by nie tylko pomagać spełniać nowe wytyczne dotyczące czystości, ale też zadbać o środowisko. Nowe mydła pozwalają zmniejszyć zużywanie wody i liczbę generowanych odpadów.

- Chcemy pomóc firmom rozwijać się w sposób zrównoważony. Dbanie firmy o środowisko może mieć pozytywny wpływ zarówno na pracowników, jak i klientów - mówi Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager, Tork.

99% składników produktu Tork czyste mydło w piance do rąk ma naturalne pochodzenie[3], a 7 z 9 jest pochodzenia roślinnego. Mydło łatwo ulega biodegradacji[4], a jego formuła nie stwarza zagrożenia dla organizmów żyjących w środowisku wodnym[5]. Jednocześnie zapewnia – przy użyciu tej samej ilości produktu - skuteczność równą innym produktom Tork[6]. Tork czyste mydło w pianie do rąk łatwo się pieni i spłukuje[7], zapewniając podczas mycia rąk o 35% mniejsze zużycie wody[8].

Tork pomaga szefom kuchni i personelowi kuchennemu dbać o ich dłonie

Dłonie kucharzy i personelu kuchni narażone są na częsty kontakt z drażniącymi substancjami oraz niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Nowe Tork mydło w płynie do rąk neutralizujące zapachy - przeznaczone dla osób pracujących w gastronomii dobrze usuwa zapachy żywności, np. ryb i czosnku. Produkt jest delikatny dla dłoni nawet przy częstym używaniu, nie powoduje uszkodzeń skóry ani podrażnień. Zdrowe ręce przyczyniają się do dobrego samopoczucia personelu, co jest kluczem w zachowaniu harmonijnej pracy w restauracyjnej kuchni.

Dowiedz się więcej:Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *