Studio online w Sofitel Victoria nominowane do MP Power Venue

Multimedialne studio Sofitel Victoria &Visau uruchomione jeszcze w ubiegłym roku w Sofitel Victoria znalazło się wśród trzech nominowanych do nagrody MP Power Venue w kategorii Studio Online dla miejsca z eventowym potencjałem, dostosowanego do wymogów wynikających z organizacji wydarzeń w czasach pandemii. Oceniano m.in. elastyczność oferowanych rozwiązań, jakość technologii, wsparcie organizatorów, a także dodatkowe przestrzenie i organizację studia.

Studio zostało docenione za szybką reakcję na zmieniającą się rzeczywistość eventową i dostosowanie oferty do zapotrzebowania rynku. Wyposażone jest m.in. w trzy ekrany LED, sufit multimedialny LED Stripes oraz oświetlenie studyjne.  Oferuje też możliwość korzystania z dodatkowych  pomieszczeń takich jak garderoby sceniczne czy biuro dla organizatorów tuż przy studiu. Multifunkcyjna przestrzeń może być wynajmowana przez korporacje, agencje, producentów medialnych, aby zrealizować każde wydarzenie online, streaming dla partnerów biznesowych, programy telewizyjne, koncerty, przedstawienia. Projekt Sofitelu konkuruje m.in. ze studiem stworzonym w centrum kongresowym ICE Kraków.

– Organizacja eventów online i hybrydowych wejdzie na stałe do repertuaru imprez, nawet po ustąpieniu pandemii. Badania, które przeprowadził Accor pokazują, że 50% wydarzeń pierwotnie zaplanowanych w tradycyjnej formie, finalnie przeniosło się do sieci i ten trend z nami zostanie.W naszym studio zorganizowaliśmy już bardzo różnorodne imprezy, takie jak: przedstawienie teatralne, galę rozdania nagród transmitowaną na żywo, konferencję z licznymi debatami, w których udział brali paneliści zarówno stacjonarnie jak i łącząc się zdalnie a udział w niej wzięło ponad 1500 odbiorców, konferencję toczącą się w dwóch studiach równolegle, etc. To pokazuje, że możliwości są nieograniczone – mówi Dorota Korpaczewska, dyrektorka sprzedaży i marketingu Sofitel Victoria. 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *