Nowa dyrektor Puro Poznań   PERSONALIA

Cristina Burlacu, dotychczasowa dyrektor operacyjna Puro Hotelu Warszawa Centrum, została dyrektor generalną hotelu Puro Poznań Stare Miasto.  

Z branżą hotelarską związana jest od 11 lat. Zaczynała w dziale event management należącego do sieci Starwood kompleksu St. Regis - Westin Excelsior we Florencji, gdzie studiowała. Następnie brała udział w 1,5-rocznym programie managerskim Vita Futura dla przyszłych liderów Starwood pracując w warszawskim kompleksie Sheraton – Westin. W 2014 r. przez pół roku była front office managerem w Sheratonie Warszawa, a potem przeszła do hotelu Bristol a Luxury Collection, gdzie spędziła cztery lata, najpierw jako duty manager, a od początku 2016 r. front office manager. Jesienią 2018 r. przeszła do sieci Puro zostając dyrektorem operacyjnym hotelu w Warszawie, który otwarty został w kwietniu następnego roku. W Puro Poznań zastąpiła Hannę Betę, która wprowadzała hotel na rynek w 2013 r.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *