Nowy światowy trend w ośrodkach SPA i wellness   MATERIAŁ PARTNERA

Na przestrzeni ostatnich lat, bardzo intensywnie rozwinęły się na świecie Medycyna Piękna i Medycyna SPA (Beauty Medicine, SPA Medicine). Przedstawiamy nowe metody pracy, aktualne trendy i możliwość zwiększenia rentowności swojego ośrodka SPA i wellness.

Holistyczne podejście do wypoczynku i profilaktyki zdrowia

Zbiegi SPA tworzą pomost pomiędzy wewnętrzną harmonią a pięknem, są źródłem dobrej formy i samopoczucia dla wszystkich, którzy ich doświadczają.Stosowanie naturalnych terapii, często znanych jako alternatywne, zaczęło się bardzo szybko rozwijać. Prawie 50% Europejczyków i Amerykanów korzysta z szeregu technik takich jak: akupunktura, homeopatia, aromaterapia, reiki, shiatsu itp. W obliczu rosnącego zapotrzebowania klientów, środowisko SPA (Spa Movement) w Stanach Zjednoczonych postanowiło włączyć te filozofie i terapie do usług, które oferują w swoich ośrodkach wypoczynkowych, hotelach lub salonach piękności.

Ruch ten dotarł także do Europy, a nasze uzdrowiska są coraz bardziej otwarte na oferowanie różnych rodzajów usług związanych z profilaktyką zdrowia. Obecnie stają się ośrodkami pielęgnacji urody i zdrowia. Oferują zintegrowaną usługę, która zaspokaja społeczną potrzebę osiągania dobrej kondycji.

Kosmetyczki w wielu krajach na świecie, stają się terapeutkami piękna i powstaje nowa grupa profesjonalistów.

Bezpieczna profilaktyka i regeneracja pokovidowa

Obecnie kiedy wszechogarniający stres, niszczy nasze zdrowie, ciało i psychikę, nauka zajęła się tematem dążenia do osiągania dobrego samopoczucia. W związku z tym, pojawiło się pojęcie – wellness biohaking, w ramach którego, wykorzystując naukę i technologię, wpływamy na lepsze i wydajniejsze funkcjonowanie naszych organizmów.

Dodatkowo z dnia na dzień rośnie zapotrzebowanie na wyjazdy terapeutyczne i pocovidową regenerację. Wprowadzając do swojej oferty innowacyjną platformę biohackingową, która jest przygotowana do samodzielnej obsługi, bez udziału dodatkowych osób, dostosujesz swój ośrodek do panujących trendów.

Dbanie o swoje zdrowie będzie głównym trendem nadchodzących lat. Platforma Biohacking ORB w ciągu kilku minut, w porównaniu z tradycyjnymi metodami wymagającymi godzin, dni, a nawet lat, zwiększa wydajność mózgu, regenerację fizyczną, poprawia odporność i sen.

Biohacking ORB innowacyjność w regeneracji psychicznej i fizycznej

Platforma Biohacking ORB wykorzystuje terapię dźwiękiem neuroakustycznym, stosując określone częstotliwości dźwięków i rytmy, aby wywołać pożądany stan mózgu - od szeroko rozbudzonego i czujnego po kreatywny lub głęboko zrelaksowany. Materac o zerowej grawitacji nasila działanie terapii dźwiękiem, generując wibracje o niskiej częstotliwości, przenikające przez ciało. Uzyskujemy zatem poprawę krążenia krwi, łagodzenie bólu i zwiększenie ruchomości stawów. Dodatkowo stosowana jest również chromoterapia i aromaterapia.

Ten bezdotykowy, samodzielny program wellness, został finalistą pierwszej w historii nagrody Global Wellness Summit w kategorii innowacji w 2020 roku.

Zrób krok w stronę innowacji. Skontaktuj się z nami

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Biohacking ORB w Polsce.

biuro@witamed.com, +48 501 603 603, www.witamed.com


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *