Kolejna umowa na Marriott Tribute. Tym razem w Pradze   ŚWIAT

Spółka Bestsport zawarła umowę franczyzową z Marriott International, na mocy której w Pradze powstanie pierwszy hotel pod nowym soft brandem Marriotta, marką Tribute Portfolio. Jak wynika z informacji "Hotelarza" to już piąty projekt jaki działać ma pod tą marką w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jak pisaliśmy niedawno w Polsce pierwszym ogłoszonym projektem jest należący do Portfela Inwestycyjnego, Garamond Boutique Hotel w Krakowie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kolejne hotele w naszym kraju planowane są w kamienicach w centrach Warszawy i Gdańska.

Liczący 300 pokoi w tym 27 apartamentów Stages Hotel w Pradze zadebiutować na rynku ma późną jesienią tego roku. Hotel dysponować ma także lifestyl'owym Backstage Bar & Restaurant z zewnętrznym tarasem i dostępem do wewnętrznego atrium na 270 gości, 6 salami konferencyjnymi, salonem muzycznym na wyjątkowe imprezy, strefą fitness oraz parkingiem podziemnym na 100 samochodów.

-Bardzo się cieszę, że Stages Hotel dołączy do kolekcji oryginalnych hoteli Tribute Portfolio, które posiadają własny unikalny charakter i klimat. Myślę, że będzie atrakcyjną i rozpoznawalną ofertą dla klientów odwiedzających Pragę - mówi Janusz Mitulski, senior director Central & Eastern Europe, International Hotel Development w Marriott International.

Tribute Portfolio to brand tworzący rodzinę niezależnych hoteli butikowych. Pozwala to na wykreowanie własnego storytellingu i własnej, indywidualnej nazwy hotelu. Marka stworzona została w 2015 r. jeszcze przez sieć Starwood  (która następnie kupiona została przez Marriott International), jako kolejny soft brand po The Luxury Collection. Obecnie pod marką Tribute Portfolio działa ok. 60 hoteli na świecie, z tego 13 w Europie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *