COFFEE BREAK – ciacho z piachem by MAT I w tym sęk!

„Większość jest głupia, im większa większość, tym głupsza”
– pisał Stanisław Mrożek. I w tym sęk!

PPo wielkanocnych jajach i primaaprilisowych szczepieniach wydawało się, że hotele zostaną w końcu otwarte, choćby z ograniczoną gastronomią, w pełnym reżimie sanitarnym, tak jak w większości krajów. A restauracje przynajmniej otworzą tarasy i ogródki… Ale nie w Polsce, bo wiadomo, że u nas COVID-21 bardzo lubi luksus i czai się pod każdym łóżkiem Hildinga, wygląda zza black-outu od Sedy, trenuje w fitnessie na Technogymie i regeneruje się w reha-SPA. Bo wiadomo, że wirus jest niewierzący, więc w kościołach go nie ma, a gdzież indziej miałby sobie pójść? Więc z pewnością panoszy się w hotelowej kuchni i żadna deratyzacja go nie ruszy. Jest też odporny na HACCP i kontrole sanepidu (te bez policji). Zresztą z pewnością jest narąbany resztkami barowego alkoholu, więc jeszcze bardziej agresywny i niebezpieczny dla potencjalnych gości.

Wiadomo również, że hotelarze to tłuste koty i nie ma się co nimi przejmować. A upadające hotelarstwo nie wywoła efektu kuli śnieżnej (zwłaszcza latem) i nie pociągnie za sobą dostawców, bo konsumpcja restauracyjno-hotelowa została zastąpiona konsumpcją żabko-domową. Tylko kiedyś można było flaszkę obalić na ławce lub w bramie, a teraz bramy zaryglowane, a ławki bezalkoholowe. A w ogóle zaraz wszystko się otworzy, [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *