Nowy projekt Werandy Home z DMD Modular   OTWARCIA

Pierwsze 5 całorocznych, modułowych domków wyprodukowanych przez firmę DMD Modular wzbogaciło ofertę położonej pod Poznaniem rezydencji Weranda Home. Docelowo projekt zakłada budowę 15 budynków.

Każdy z domków wyposażony jest w sypialnię, łazienkę z prysznicem, salon z rozkładaną kanapą, aneks kuchenny, antresolę i duży taras z meblami ogrodowymi. Goście mogą również korzystać z całego obiektu Weranda Home, czyli m.in restauracji z ekologicznym jedzeniem, z prywatnego dostępu do jeziora, wypożyczenia łódek, kajaków czy rowerów.

-Dziś ludzie szukają miejsc pełnych ciszy i spokoju, żeby się oderwać, odpocząć i zapomnieć o codziennych problemach. Domki foREST by Weranda Home to właśnie takie miejsce. Cieszymy się ze współpracy z DMD Modular - liderem na rynku budownictwa modułowego - i mamy nadzieję, że spełnimy oczekiwania wszystkich gości  - mówi Jan Poniński, właściciel. 

Położona w parku krajobrazowym Puszcza Zielonka, Weranda Home należy do rodziny Ponińskich, którzy są twórcami konceptu Weranda Family, sieci kawiarni i restauracji z Poznania.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *