REWOLUCJA NA RYNKU EKSPRESÓW DO KAWY DLA BIZNESU. NESPRESSO MOMENTO COFFEE & MILK ODPOWIEDZIĄ NA POTRZEBY NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH WIELBICIELI KAWY

Nowy ekspres do kawy od Nespresso Professional to innowacyjne rozwiązanie, które odpowiada na dynamicznie rozwijające się potrzeby klientów sektora B2B, zarówno pod względem wyboru ulubionej kawy, jak i designu oraz bezpieczeństwa. Nespresso Momento Coffee & Milk może być obsługiwany bezdotykowo, za pomocą telefonu komórkowego, co wyróżnia go wśród dostępnych ekspresów na rynku B2B.

Pandemia spowodowała, że zmieniło się podejście do pracy, podróży służbowych, czy pobytów w hotelach. Największa uwaga koncentruje się na zapewnieniu bezpieczeństwa
i komfortu, jaki się z tym wiąże. Klienci wybierają rozwiązania i udogodnienia, które sprzyjają większemu poczuciu bezpieczeństwa i tym samym zapewniają nową jakość obsługi.

Nespresso Momento Coffee & Milk to najnowocześniejszy ekspres Nespresso dla biznesu - umożliwia przygotowanie wysokiej jakości kawy w intuicyjny i bezpieczny sposób. Elegancki dotykowy wyświetlacz w szybki i prosty sposób pomoże zaparzyć wybraną kawę czarną lub kawę z mlekiem. Na wyświetlaczu dodatkowo umieszczona jest informacja o stopniu intensywności i nutach aromatycznych każdej z 16 kaw Nespresso Professional. Nespresso Momento Coffee & Milk wyposażony jest także w funkcję zdalnego sterowania, która pozwala użytkownikom obsługiwać ekspres za pomocą smartfona, bez konieczności dotykania wyświetlacza, zapewniając przygotowanie kawy w sposób higieniczy i spersonalizowany.

Polacy preferują kawę z mlekiem i jej różne odmiany – tak deklaruje 75% konsumentów[1]. Najnowszy ekspres Nespresso Professional odpowiada na te potrzeby. Wielbiciele kawy z mlekiem - w hotelu czy w biurze - mają do wyboru 12 przepisów na kawę z mlekiem, w tym: espresso macchiatto, cappuccino, latte macchiatto, cortado lungo, cortado, flat white, cappuccino scuro, cappuccino chiaro, latte, latte grande, piccolo latte i duża latte macchiatto.

Dzięki Momento Coffee & Milk przygotowanie aromatycznej filiżanki kawy Nespresso - czarnej lub jej wariantu mlecznego jest proste, intuicyjne i bezpieczne. Ekspres ma nowoczesny i ponadczasowy design. Urządzenie stanowi idealne rozwiązanie dla biur oraz branży HoReCa. Ze względu na cichy tryb pracy, ekspres może być umieszczony w mniejszych salach, pomieszczeniach konferencyjnych lub otwartych przestrzeniach np. lobby hotelowych.

Więcej o Nespresso Momento Coffee & Milk Biuro: tutaj

Więcej o Nespresso Momento Coffee & Milk HoReCa: tutaj

NESPRESSO MOMENTO COFFEE & MILK A ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Wysoka jakość kawy Nespresso wiąże się z odpowiedzialnością społeczną. Marka podejmuje szereg działań w ramach zrównoważonego rozwoju. Dotyczą one współpracy z plantatorami, działań dla lokalnych społeczności i troski o środowisko. Ekspres Nespresso Momento Coffee & Milk  został zaprojektowany tak, by był funkcjonalny w różnych pomieszczeniach biurowych, a jednocześnie przyjazny środowisku. Każda filiżanka Nespresso powstaje przy wykorzystaniu precyzyjnie odmierzonej ilości kawy mielonej, wody i energii elektrycznej, a aluminiowe kapsułki po zużyciu podlegają w 100% recyklingowi. Pracownicy mogą delektować się kawą wiedząc, że została ona przyrządzona zgodnie z zasadami Positive Cup Nespresso. Wizją firmy jest, aby każda filiżanka kawy Nespresso miała wartość dla społeczeństwa i środowiska, i aby do 2022 roku była neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla. Więcej o zobowiązaniu Nespresso „Liczy się działanie” tutaj.


[1] Źródło: Raport badawczy pt. „Kawa jako element życia zawodowego pracowników małych, średnich
i dużych firm” przeprowadzony przez Ipsos na zlecenie marek Nespresso Professional i Lyreco w kwietniu 2019 r.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *