Kolejne 245 pokoi w Warszawie sieci Arche Hotele   OTWARCIA

Grupa Arche uruchomiła drugą część Arche Hotelu Poloneza na Ursynowie z 245 pokojami i sześcioma salami konferencyjnymi na 500 osób. Razem z otwartą w 2018 r. pierwszą częścią cały kompleks dysponuje 395 pokojami sprzedawanymi w systemie condo. Łącznie Arche w Warszawie ma już ponad 1 tys. pokoi w czterech hotelach.

W czterokondygnacyjnym budynku przy ul. Poloneza jedno skrzydło z 62 pokojami, wyposażonymi w aneksy kuchenne, przeznaczone jest na dłuższe pobyty. W modelu aparthotelowym działa też pierwsza część hotelu ze 150 pokojami, skategoryzowana na 3 gwiazdki. W kompleksie znajduje się też restauracja Restobar, fitness, sauna, garaż podziemny na 109 samochodów i wewnętrzny ogród na dziedzińcu z możliwością organizacji imprez.

Pokoje w nowej części udekorowane są sztuką nieprofesjonalną podopiecznych Fundacji Leny Grochowskiej, wspierającej osoby niepełnosprawne intelektualnie i patronującej działaniom na rzecz kultury, sztuki i tradycji – to m.in. grafiki ścienne, ręcznie malowane meble, zdobione żyrandole, poduszki dekoracyjne, koce, kubki i inne elementy wystroju wnętrz.

Sieć wprowadziła promocję najmu długoterminowego w nowej części pod hasłem „Kawalerka na wynajem”. Pokój o powierzchni 26 m kw. z aneksem kuchennym kosztuje 1 899 zł za miesiąc (wcześniej 2 400 zł), a pokój 17-metrowy bez aneksu 1 600 zł (wcześniej 1 900 zł).

Grupa Arche w maju otworzyła już hotel w Pile, w czerwcu ruszyć ma hotel przy lotnisku we Wrocławiu, a w lipcu Dwór Uphagena w Gdańsku. W Warszawie, poza Arche Poloneza, sieć dysponuje jeszcze trzema hotelami: Puławska Residence ze 197 pokojami, Arche Krakowska z 344 pokojami i Arche Geologiczna z 80 pokojami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *