Hotel Trends Poland&CEE w tym roku we wrześniu   KONFERENCJE "HOTELARZA"

IX edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, największego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej forum dla hotelarskiego Top Managementu, odbędzie się w tym roku 23 września (w czwartek) w hotelu Renaissance Airport w Warszawie. Wydarzenie przebiegnie w modelu hybrydowym, zakładającym obecność publiczności na miejscu, a także online.  W dyskusjach jak co roku wezmą udział najlepsi eksperci z Polski i całej Europy, aby dyskutować o rynku hotelarskim po pandemii - nowej rzeczywistości, wyzwaniach, ale i szansach.

Jesienne edycje organizowanych przez redakcję „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane rokrocznie są najnowsze projekty, to tu podczas kuluarowych rozmów dogrywano zawsze największe kontrakty, to tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy. W roku 2019 forum zgromadziło rekordową liczbę ponad 500 uczestników, a dyskutowano głównie o tym jak szybko rozwija się rynek i jak rosną wyniki hoteli. Nikt wówczas nie mógł przypuszczać, że sytuacja po roku zmieni się tak radykalnie. Rok 2020 uniemożliwił organizację wydarzeń w tradycyjnej formule, ale odbyły się one z sukcesem interaktywnie, stacjonarnie dla panelistów, oraz dla kilkuset uczestników przed komputerami - z dostępem i możliwością interakcji online.

W roku 2021 wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia wydarzenia online.

 W gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak odbudowywać będzie się hotelarstwo, jak zmienią się trendy, jakie problemy i wyzwania czekają branżę w kolejnych miesiącach i latach.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie konkursu. W tym roku wyróżnieni zostaną „Hotelarze Dekady”.

Szczegółowa tematyka zostanie zaprezentowana niebawem.

Partnerem strategicznym tegorocznej edycji forum został Polski Holding Hotelowy, zaś Partnerem Merytorycznym, firma Pro Value.

Hotel Trends Poland & CEE już od 9 lat gromadzi w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej z Polski – właścicieli, zarządy spółek operatorskich, kadrę zarządzającą hotelami, przedstawicieli firm deweloperskich, czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki, a także reprezentantów sieci hotelowych i funduszy inwestycyjnych z całej Europy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *