Czy siłownia może generować zysk dla hotelu? Z NRGBOX to możliwe   MATERIAŁ PARTNERA

NRGBOX proponuje podejście podobne jak do rezerwacji zabiegów SPA w hotelu. Model zakłada, że hotel, decydując się na zakup lub wynajem przenośnej siłowni od NRGBOX, będzie mógł oferować swoim klientom strefę treningu wraz ze strefą sauny za dodatkową opłatą na wyłączność. Hotel dokonuje zakupu lub wynajmu na preferencyjnych, ustalanych indywidualnie warunkach. Siłownia NRGBOX jest w pełni wyposażona (siłownia, strefa z wolnymi ciężarami, sprzęt cardio i sauna sucha). Umowa obowiązuje minimum przez trzy lata. Strony umowy (hotel i NRGBOX) ustalają stawkę za godzinę wynajmu siłowni wraz z sauną. Osoba dokonująca rezerwacji (gość hotelu) dokonuje płatności za godzinę usługi, w trakcie której w strefie przebywać mogą maksymalnie dwie osoby. Hotel na podstawie zawartej umowy musi zapewnić jedynie zasilanie w energię elektryczną oraz utrzymywać obiekt w należytym standardzie (housecleaning). Przychody z wynajmu godzin dzielone są według ustalonych proporcji między NRGBOX a hotel. Siłownia NRGBOX jest obiektem niezależnym i może być umiejscowiona przy hotelu (ogród, trawnik, zaaranżowany dla niej plac). Rezerwacji można dokonywać przez system Booksy, który zapewnia NRGBOX, lub przez system hotelowy. Zaletą siłowni i modelu wynajmu są bez wątpienia również aspekty bezpieczeństwa sanitarnego i to, że obiekt jest rezerwowany dla ograniczonej liczby osób, które dodatkowo mogą czuć się bardziej komfortowo.

Według szacunków NRGBOX w zależności od lokalizacji i obłożenia rezerwacjami hotelu wynajem siłowni może generować obrót na poziomie 7 tys. zł, nawet do 12 tys. zł w skali miesiąca.

O szczegóły współpracy można zapytać pod adresem: office@nrgbox.pl lub telefonicznie: 605 470 543 (CEO – Leszek Filipiak).


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *