Finał Ligi Europy. Hotele w Trójmieście po 1 tys. zł i więcej   "HOTELARZ"

Jutro na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbędzie się finał Ligi Europy w piłce nożnej. Piłkarze Manchesteru United na swoją bazę wybrali Hotel Gdańsk, a kadra Villareal - Sopot Marriott Resort & Spa. Ceny w najlepszych hotelach w Trójmieście wynoszą ponad 1 tys. zł.

Hotel Gdańsk
Sopot Marriott

Mecz odbędzie się z udziałem 10 tys. kibiców. Obydwie kadry liczą maksymalnie po 75 osób – w ich skład poza zawodnikami, członkami sztabu szkoleniowego i medycznego, wchodzą też działacze, sponsorzy oraz osoby oddelegowane do pomocy finalistom przez gospodarzy imprezy.

Wydarzenie ma oczywiście wpływ na ceny w trójmiejskich hotelach. 5-gwiazdkowy Radisson Blu Gdańsk kosztuje w tych dniach 1,8 tys. zł, Grand Sofitel Sopot 2,3 tys., a Sheraton Sopot 1,3 tys. 4-gwiazdkowe Puro i Radisson, a nawet 3-gwiazdkowe Hamptony by Hilton Old Town i Airport ponad 1 tys. zł. Średnie ceny (na portalach) w hotelach 4-gwiazdkowych wynoszą 500 - 600 zł, w Mercure Stare Miasto i Holiday Inn ok. 1 tys.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *