Sopot Marriott bazą polskich piłkarzy podczas Euro

Polski Związek Piłki Nożnej wybrał Sopot Marriott Resort & Spa na bazę reprezentacji Polski w trakcie Mistrzostw Europy. Piłkarze przyjadą 9 czerwca i mieszkać będą co najmniej do 24 czerwca, dzień po ostatnim meczu fazy grupowej.

Jak wcześniej nieoficjalnie donosiły media, bazą miał zostać Radisson Blu Sopot, w którym piłkarze mieszkali podczas jesiennych meczów rozgrywanych w Gdańsku. Rozważany miał być też był Dwór Oliwski w Gdańsku, gdzie podczas Euro 2012 mieszkała reprezentacja Niemiec, mimo że obecnie jest zamknięty i wystawiony na sprzedaż. Gdy sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki zdradził, że Polacy na 99 proc. mieszkali będą w Sopocie, wydawało się, że kwestia jest przesądzona. I rzeczywiście mieszkać będą w Sopocie, ale w hotelu po drugiej stronie ulicy, bliżej morza. W Marriotcie podczas jesiennych meczów mieszkała kadra młodzieżowa.•

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *