Ruszyła strona rezerwacyjna hoteli PHH wPolsceNajlepiej.pl   INWESTYCJE

Polski Holding Hotelowy uruchomił nowy serwis internetowy wPolsceNajlepiej.pl. Jest to pierwsza strona rezerwacyjna holdingu prezentująca zbiorczo ofertę wszystkich 27 hoteli i obiektów należących do grupy PHH na terenie całego kraju.

Na stronie www.wpolscenajlepiej.pl użytkownicy znajdą informacje o 27 hotelach i obiektach hotelowych wchodzących w skład holdingu. Bezpośrednio na stronie będzie też można dokonać rezerwacji w każdym hotelu. Dzięki udostępnionym filtrom użytkownicy będą mogli znaleźć najlepsze dla nich zakwaterowanie – można je wyszukać według miasta, destynacji (morze, góry, jezioro, rzeka, miasto), standardu obiektu, typu obiektu, oferowanych udogodnień, rodzajów pokoi czy atrakcji.

Po długiej izolacji wywołanej pandemią widzimy duże zainteresowanie naszymi obiektami. Cieszymy się, że właśnie teraz, przed sezonem wakacyjnym możemy pochwalić się nową stroną. Mam nadzieję, że intuicyjna strona internetowa ułatwi gościom rezerwowanie kolejnych wyjazdów w naszych 27 obiektach – mówi Ewelina Karpińska, zastępca dyrektora marketingu w Polskim Holdingu Hotelowym.

Zainteresowani znajdą tutaj również wszystkie oferty specjalne dostępne w hotelach grupy, które można filtrować według destynacji oraz rodzaju wypoczynku. Dla osób, które szukają urlopowych inspiracji na stronie przewidziano specjalną sekcję „inspiracje”. Odwiedzający znajdą tam informacje o ciekawych miejscach i wydarzeniach, które odbywają się w destynacjach i w miastach, na terenie których znajdują się hotele i obiekty grupy PHH.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *