W Poznaniu ruszył hotel Liberté 33 pod soft brandem BW Premier Collection   OTWARCIA

W centrum Poznania przy ul. Libelta 33 otwarty został hotel Liberté 33 pod soft brandem BW Premier Collection z 60 pokojami i dwoma salami konferencyjnymi na 80 osób. Mieści się w zabytkowej willi oraz dobudowanej na jej tyłach nowej części. To drugi obiekt Grupy Edison w sieci Best Western Hotels & Resorts, po wprowadzeniu do niej trzy lata temu pod markę Best Western hotelu Edison pod Poznaniem.

Hotel Liberte 33 Poznań

Zabytkowa willa od frontu Liberté 33, która łączy w sobie cechy neobaroku i klasycyzmu, została wybudowana w 1920 roku. Składa się z pięciu kondygnacji. Na poziomie -1 znajduje się recepcja oraz restauracja Bistro & Bar L33. Druga część to nowa, pięciopiętrowa oficyna, w której podziemnej części znajduje się sauna, sala fitness oraz garaż. W hotelu znajdują się też dwie sale konferencyjne – pierwsza o powierzchni blisko 50 m kw. na 30 osób na parterze, a druga na pierwszym piętrze, o powierzchni niespełna 30 m kw.  Cały obiekt utrzymany jest w 4-gwiazdowym standardzie. Projekt budynku oraz rewitalizację zabytkowej willi przygotowała pracownia architektoniczna PB Architekci, a wnętrza Pracownia Projektowa Sucharski.

W hotelu otwarto również Foodwine, będący jednocześnie sklepem i winiarnią z szeroką ofertą win, w tym z winnicy Edison przy hotelu w Baranowie. Chcemy, aby nasi goście w BW Premier Collection, Hotel Liberté 33 i Best Western Hotel Edison czuli się wyjątkowo i komfortowo oraz aby ich pobyt zawsze był pozytywnym doświadczeniem. Kierujemy naszą ofertę nie tylko do osób podróżujących, ale też do mieszkańców Poznania, lokalnych przedsiębiorców oraz do okolicznych firm, które będą mogły zorganizować tu konferencję, szkolenie lub spotkanie biznesowe. Nasz hotel to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania z bogatą ofertą dla przebywających w nim gości, ale także „miejsce spotkań” poznaniakówmówi Anna Kubiak, dyrektor generalna obydwu hoteli.

Spółka Hotel Edison jest również właścicielem hotelu Best Western Edison w Baranowie nad Jeziorem Kierskim. Otwarcie BW Premier Collection, Hotel Liberté 33 to wielki sukces naszego całego zespołu i dowód na to, że się rozwijamy i poszerzamy ofertę. Cieszymy się, że udało nam się zakończyć inwestycję w tych niezmiernie trudnych czasach, ale pokazuje to tylko naszą siłę, determinację i dążenie do rozwoju. Naszym celem jest utrzymanie najwyższego poziomu obsługi gości, a standardy, które zbudowaliśmy w hotelu Best Western Edison będziemy wdrażać również tutaj – mówi prezes spółki Hotel Edison, Przemysław Woźny. –  Poszerzenie oferty o nowy hotel w Poznaniu daje nam możliwość jeszcze lepszego dopasowania do potrzeb naszych gości. Będą oni mogli wybrać bliskość centrum miasta lub podmiejski relaks, którym zawsze będzie towarzyszyć świetna jakość, bardzo dobra kuchnia i otwarty personel

Obecnie pod markami Best Western w Polsce działa 15 obiektów. W ciągu ostatniego roku branża hotelowa stanęła przed nieoczekiwanym, trudnym wyzwaniem. Jesteśmy jednak przekonani, że teraz wszystko zmierza ku lepszym czasom. Dlatego też skupiamy się na tym, co przyniesie nam przyszłość i jesteśmy tym bardziej dumni, że nasza sieć rozwija się w Polsce w tych wymagających warunkach mówi Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca Best Western Hotels & Resorts na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję. Piękny BW Premier Collection, Hotel Liberté 33 zaoferuje klientom niezapomniane wrażenia z pobytu. Trzeba doświadczyć tego osobiście, ponieważ słowa nie oddadzą wyjątkowości i charakteru tego miejsca. Jest on częścią naszej starannie wyselekcjonowanej kolekcji hoteli butikowych BW Premier Collection, która zachwyca gości wspaniałym wystrojem i najlepszą obsługą. Wierzymy, że w połączeniu z naszym ponad 70-letnim doświadczeniem i wsparciem, jako lidera branży, będziemy świadkami pięknego rozwoju nowego obiektu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “W Poznaniu ruszył hotel Liberté 33 pod soft brandem BW Premier Collection

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *