STAYGET Partnerem Platynowym HT 2021   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Portal rezerwacyjny STAYGET został Partnerem Platynowym organizowanej przez "Hotelarza" konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2021. Wydarzenie w tym roku odbędzie się 23 września w hotelu Renaissance Airport w Warszawie.

STAYGET to platforma wspierająca i ułatwiająca komunikację pomiędzy hotelarzami a użytkownikami, która daje pełną swobodę udostępniania pokoi, tworzenia ofert oraz promocji w czasie rzeczywistym. Partnerski model pozbawiony przyjętych i obowiązujących schematów, gwarantuje po stronie Hotelarzy; zachowanie autonomicznej polityki cenowej, pokrycie kosztów rezerwacji przed pobytem bądź w trakcie jego trwania, preferencyjne i najkorzystniejszy z dostępnych form rozliczeń z tytułu rezerwacji. Podróżujący wybierają stayget.com ze względu na korzystne oferty, intuicyjną obsługę oraz przejrzyste zasady.

Jesienne edycje organizowanych przez redakcję „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, to tu podczas kuluarowych rozmów uzgadniane są największe kontrakty, to tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.

W roku 2021 forum odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia wydarzenia online.

 W gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak odbudowywać będzie się hotelarstwo, jak zmienią się trendy, jakie problemy i wyzwania czekają branżę w kolejnych miesiącach i latach.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie konkursu. W tym roku wyróżnieni zostaną „Hotelarze Dekady”.

Szczegóły dostępne na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *