Ruszył Arche Hotel Airport przy lotnisku we Wrocławiu   OTWARCIA

Dzisiaj otwarty został 900 m od Portu Lotniczego Wrocław 3-gwiazdkowy Arche Hotel Airport ze 117 pokojami. To pierwszy hotel przy wrocławskim lotnisku. I trzeci hotel Grupy Arche otwarty w tym roku po Warszawie i Pile, a jesienią ruszyć ma kolejny w Gdańsku.

Arche Hotel Wrocław oferuje pokoje o powierzchni od 14 do 40 m kw., w tym pięć pokoi typu studio oraz apartament prezydencki o powierzchni 57 m kw. na ostatnim, siódmym piętrze. W hotelu znajdują się też restauracja i lobby bar Nomada, sala fitness i sauna. Na pierwszym piętrze przygotowano trzy sale konferencyjne Bosfor, Ormuz i Suez o łącznej powierzchni ponad 250 m kw. W hotelu działać też będzie galeria fotografii ze zdjęciami gości z ich podróży po świecie. W II etapie inwestycji planowane jest 230 pokoi i apartamentów oraz centrum konferencyjne o powierzchni 1 tys. m kw.

W maju Grupa Arche otworzyła drugą część hotelu Arche Poloneza z 250 pokojami oraz Arche Hotel Piła z 88 pokojami (i kolejnymi 70 w tym samym budynku gotowymi do otwarcia), a jesienią ruszyć ma kompleks Dwór Uphagena na Dolnym Mieście z 252 pokojami. Niedawno kupiła też za 13 mln euro 56 hektarów gruntu wraz z zabudowaniami po starej papierni, gdzie zbudować chce osiedle mieszkaniowe i luksusowy hotel, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *