Zdrojowa otworzyła Radissona w Kołobrzegu   OTWARCIA

Dziś pierwszych gości powitał 209-pokojowy hotel Radisson Resort Kołobrzeg z aquaparkiem. To 15. obiekt Zdrojowej Invest & Hotels, a 7. w Kołobrzegu. Jednocześnie to 15. hotel sieci Radisson Hotel Group w Polsce, z których trzy należą do Zdrojowej –  również Radisson Blu w Świnoujściu i Radisson w Szklarskiej Porębie. Dzięki otwarciu w Kołobrzegu, Zdrojowa weszła do pierwszej 10 największych sieci hotelarskich w Polsce z 1,9 tys. pokoi.

Jest to też trzeci hotel pod marką Radisson w Polsce, po Gdańsku i Szklarskiej Porębie. Design hotelu z 209 pokojami i apartamentami utrzymany został w skandynawskim minimalizmie. W hotelu znajduje się aquapark z dwoma krytymi i jednym odkrytym basenem, zewnętrznymi i wewnętrznymi zjeżdżalniami, jacuzzi oraz przestronną strefą relaksu. Na dachu hotelu goście mogą zanurzyć się basenie infinity. W hotelowym SPA H2O znajduje się łaźnia parowa i osiem gabinetów zabiegowych. Radisson Resort Kołobrzeg to także oferta kulinarna z z naciskiem na dania rybne. Restauracja à-la-carte Persante koncentruje się na kuchni lokalnej korzystając ze składników regionu Pomorza Zachodniego.

- Otwarcie w tak gorącym okresie, w trakcie sezonu, ale przede wszystkim, po wielomiesięcznym lockdownie, nie udałoby się bez tytanicznej pracy i ogromnego zaangażowania pracowników -  mówi Maciej Wyskiel, dyrektor hotelu, zarządzający wcześniej m.in. IBB Długi Targ w Gdańsku.

Radisson Resort Kołobrzeg to kolejny hotel resortowy w Polsce sieci Radisson Hotel Group, która stała się liderem wśród międzynarodowych operatorów w tym segmencie na polskim rynku. Pod markami Grupy Radisson działają też hotele w Świnoujściu, Sopocie, Zakopanem i Szklarskiej Porębie, a kolejny otwarty ma zostać w Ostródzie. - Cieszymy się, że otwieramy drzwi  pierwszego hotelu marki Radisson Resort nad morzem Bałtyckim. Radisson to ekskluzywna marka hotelowa oferująca gościnność czerpiącą inspiracje ze Skandynawii, która umożliwia gościom odnalezienie równowagi między życiem zawodowym i prywatnym, a także harmonii w podróży. Wraz z tym ekscytującym uzupełnieniem naszego polskiego portfolio, kontynuujemy historię sukcesu jako największego międzynarodowego operatora  hoteli resortowych kraju – mówi Yilmaz Yildirimlar, Starszy Wiceprezes regionu Europy Środkowo-Wschodniej, Rosji i Turcji w Radisson Hotel Group.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *