Szef rozwoju sieci Marriott w regionie EMEA w panelu otwierającym Hotel Trends 2021   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Jerome Briet, Chief Development Officer sieci Marriott International odpowiedzialny za region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, weźmie udział w dyskusji otwierającej konferencję Hotel Trends Poland&CEE 2021. Wydarzenie w tym roku odbędzie się 23 września w hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Briet nadzoruje ekspansję Marriott International w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Kieruje zespołem ekspertów ds. rozwoju zaangażowanych w rozwój Marriott International i dalsze umacnianie pozycji firmy jako największej na świecie firmy hotelarskiej.

Przedstawiciel Marriotta weźmie udział w dyskusji otwierającej konferencję poświęconej ''Hotelarstwu nowej ery''. Liderzy rynku, przedstawiciele międzynarodowych sieci i właściciele czołowych grup hotelowych z Polski i Europy dyskutować będą w tym panelu o tym jak pandemia koronawirusa zmienia współczesne hotelarstwo i które nowe trendy pozostaną z nami na zawsze. Czy należy się spodziewać, że hotelarstwo jakie znaliśmy do 2019 roku, zarówno w kwestii przychodów, jak i preferencji gości, jeszcze powróci, czy też trzeba nauczyć się podejścia do tego biznesu od nowa? Jak wracać będzie ruch do hoteli i jakich wyników możemy się spodziewać w kolejnych miesiącach i latach?

Jesienne edycje organizowanych przez redakcję „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, to tu podczas kuluarowych rozmów uzgadniane są największe kontrakty, to tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.

W roku 2021 forum odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia wydarzenia online.

 W gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak odbudowywać będzie się hotelarstwo, jak zmienią się trendy, jakie problemy i wyzwania czekają branżę w kolejnych miesiącach i latach.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie plebiscytu. W tym roku wyróżnieni zostaną „Hotelarze Dekady”.

Szczegóły dostępne na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *