Marriott Partnerem Platynowym HT 2021   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Marriott International, największa sieć hoteli na świecie, kolejny rok z rzędu dołączyła do grona Partnerów konferencji Hotel Trends Poland&CEE, najważniejszego wydarzenia hotelarskiego w Europie Środkowo-Wschodniej dla Top Managementu. Forum w tym roku odbędzie się 23 września w hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Na portfolio sieci Marriott składa się ponad 7600 nieruchomości pod 30 markami w 133 krajach i terytoriach zależnych. Marriott zarządza i udziela franczyzy na hotele i ośrodki wypoczynkowe na całym świecie.

Marriott dysponuje markami zarówno z kategorii Luxury, Premium, jak i Select w tym m.in. Bulgari, The Ritz-Carlton, St. Regis, W, EDITION, JW Marriott, The Luxury Collection, Marriott Hotels, Westin, Le Méridien, Renaissance Hotels, Sheraton, Autograph Collection, Tribute Portfolio, Design Hotels, Courtyard, Four Points by Sheraton, Residence Inn, AC Hotels by Marriott, Aloft, Moxy Hotels etc. W ramach firmy funkcjonują również wielokrotnie nagradzane program lojalnościowe: Marriott Rewards, który zawiera też The Ritz-Carlton Rewards i Starwood Preferred Guest.

Jesienne edycje organizowanych przez redakcję „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, to tu podczas kuluarowych rozmów uzgadniane są największe kontrakty, to tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.

W roku 2021 forum odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia wydarzenia online.

 W gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak odbudowywać będzie się hotelarstwo, jak zmienią się trendy, jakie problemy i wyzwania czekają branżę w kolejnych miesiącach i latach.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie plebiscytu. W tym roku wyróżnieni zostaną „Hotelarze Dekady”.

Szczegóły dostępne na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *